Андрій Андрусевич

Міжнародний експерт із правової охорони довкілля, член правління та старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру "Суспільство і довкілля"
Андрій Андрусевич
Андрій Андрусевич 1

Професійна сфера діяльності: імплементація та практичне застосування механізмів дотримання міжнародних угод у сфері охорони довкілля та екологічних прав людини, зокрема Оргуської та Еспо конвенцій.

Як контактна особа з правових питань Європейського ЕкоФоруму, надавав правову допомогу щодо захисту екологічних прав активістам і громадським організаціям із багатьох країн Європи, Кавказу та Центральної Азії. Має досвід викладання міжнародного права навколишнього середовища, екологічних прав людини та права мирного розв’язання спорів у Львівському національному університеті ім. І. Франка.

Автор багатьох публікацій із питань екологічних прав людини, міжнародного права навколишнього середовища та механізмів дотримання багатосторонніх угод у сфері охорони довкілля. Член керівного Комітету з питань участі громадськості та кампаній Європейського ЕкоФоруму (коаліція екологічних НУО), член делегації Європейського ЕКО Форуму у робочих органах Оргуської конвенції та Конвенції Еспо. Член Комісії з екологічного права МСОП (IUCN CEL), Міжнародної ради з екологічного права (ICEL).

Читайте також Всі новини
Популярну львівську кав'ярню піймали на грінвошингу
Популярну львівську кав'ярню піймали на грінвошингу

Обман викрив міжнародний експерт із правової охорони довкілля під час відвідування закладу