Жителям Львівщини заборонили купатися у водоймах: причина Shutterstock

Жителям Львівщини заборонили купатися у водоймах: причина

Олена Яценьо

Поки що триває їх перевірка

Купальний сезон у Львівській області офіційно не розпочався, тому жителів регіону наполегливо просять не купатися у водоймах заради власної ж безпеки.

Купання на водних об’єктах Львівщини можливе лише після належної перевірки рятувальників, повідомила пресслужба ЛОВА.

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації від 31 травня, затверджено перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області. Усього визначено 23 пляжі на 17 водних об’єктів.

Згідно з розпорядженням, органи місцевої влади та місцевого самоврядування у Львівській області із залученням представників ГУ ДСНС України у регіоні мають обстежити водні об’єкти щодо їхньої безпеки.

До 15 червня результати перевірок повинні оформити відповідними актами. Лише після закінчення перевірок можна буде говорити, яка кількість із визначеного переліком пляжів готова до безпечного проведення літнього сезону відпочинку на водних об’єктах Львівської області у 2022 році.

Напередодні ЕкоПолітика повідомляла, що фахівці комунального підприємства “Плесо”, незважаючи на воєнний стан, здійснили моніторинг стану акваторій столичних пляжів і виявили, що якість води на більшості з них не відповідає нормам.

Читайте також
На Львівщині купатися дозволили лише у 12 водоймах. Перелік
На Львівщині купатися дозволили лише у 12 водоймах. Перелік

Ще тривають перевірки місць відпочинку на воді у Стрийському районі

У Львові забудовники "під шумок війни" хочуть знищити унікальний заказник
У Львові забудовники "під шумок війни" хочуть знищити унікальний заказник

Його знищення позначиться на якості повітря в місті