За січень Держекоінспекція нарахувала 122 млн гривень шкоди довкіллю shutterstock

За січень Держекоінспекція нарахувала 122 млн гривень шкоди довкіллю

Найближчим часом перевірки розпочнуться і в Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі

Протягом січня 2021 року Державна екологічна інспекція підрахувала, що довкіллю було завдано збитків на суму понад 122 мільйони гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ДЕІ Андрій Мальований. За його словами, територіальні органи інспекції по всій Україні провели 1545 перевірок та склали 1756 протоколів про адміністративні правопорушення. До відповідальності притягнуто понад півтори тисячі осіб.

"Рекордсменом" за кількістю збитків, розрахованих за місяць, став Поліський округ, де шкода, завдана довкіллю, становить понад 103 мільйони гривень. А за кількістю виявлених порушень в лідерах Харківська область – інспекторами складено 229 адмінпротоколів", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що найближчим часом перевірки розпочнуться і в Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі — підрозділ спеціалізується на перевірках підприємств, які є топ-забруднювачами України.

"Наразі вже триває перевірка АТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" у Кривому Розі. Підприємство входить у п’ятірку об’єктів з найбільшою генерацією відходів згідно з рейтингом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Також на початку березня планується перевірка ПАТ "Суха балка", що теж входить до цього рейтингу", — підсумував Мальований.

Як повідомляла ЕкоПолітика, раніше "Костопільський завод скловиробів" оштрафували на 100 млн грн за те, що воно п'ять місяців працювало без дозволу на викиди.

Читайте також
Ukraine Recovery Conference: які основні досягнення України у сфері захисту довкілля
Ukraine Recovery Conference: які основні досягнення України у сфері захисту довкілля

Конференція зібрала понад 3400 учасників та 300+ медіа, стала майданчиком для більше ніж 20 дискусійних обговорень та більше ніж 100 підписаних угод на €16 млрд

Сьогодні Україна та світ відзначають День охорони довкілля: цікаві факти про цей день
Сьогодні Україна та світ відзначають День охорони довкілля: цікаві факти про цей день

Він об'єднує мільйони людей з усього світу, залучаючи їх до руху із захисту та відновлення Землі

20 травня відзначають Всесвітній день бджіл: цікаві факти про цей день
20 травня відзначають Всесвітній день бджіл: цікаві факти про цей день

Важко переоцінити величезний вклад цих мініатюрних створінь у підтримання життя на нашій планеті