З'явився порядок денний екокомітету ВРУ на 8 червня: які законопроєкти розглянуть

З'явився порядок денний екокомітету ВРУ на 8 червня: які законопроєкти розглянуть slovoidilo.ua
Катерина Бєлоусова

Нардепи розглянуть два законопроєкта та два листи від народних депутатів

У середу 8 червня у режимі відеоконференції відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування о 12:00.

ЕкоПолітика підготувала для своїх читачів порядок денний Комітету.

Нардепи розглянуть законопроєкт № 2207-1-д про управління відходами (друге читання) щодо якого Комітет визначено головним.

Серед законопроєктів, до яких Комітет має подати свої пропозиції – №0154 від 25.05.2022, внесений Президентом України, про ратифікацію Поправки та Другої поправки до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті.

Окрім того, нардепи розглянуть:

  • лист народного депутата України Олени Криворучкіної щодо створення Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та положення про неї;
  • лист народного депутата України Юлії Овчинникової щодо проведення Комітетських слухань (онлайн) на тему "Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та його відновлення до природного стану".

Оновлено. У середу, 1 червня, засідання комітету було перенесено з 2 на 8 червня (о 12.00).

Нагадаємо, заступник голови екокомітету Олександр Маріковський звинуватив нардепа Антона Яценка в особистій зацікавленості в затягуванні прийняття законопроєкту Про відходи №2207-1-д.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, Верховну Раду закликали заборонити азбест та ухвалити закон "Про відходи".

Читайте також
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами

Громадянин не зможе завести тварину, якщо притягався за жорстоке поводження

Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл

У планах – створити пів сотні локацій, де зможуть оселитися бджоли та оси

В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин
В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин

Активісти вважають це злочином проти природи, яка й без того страждає через війну

Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду

Під час війни вирубані під час санітарних рубок дерева не будуть зараховувати до ліміту лісосіки