З Новим роком 2022!

З Новим роком 2022!

Валентина Гембарська

Бажаємо прекрасного настрою на найближчі 365 днів

Редакція ЕкоПолітики від щирого серця вітає своїх читачів з Новим роком-2022! Ми вдячні всім тим, хто був з нами протягом цього року.

Запуск сайту відбувся у січні 2021 року і за цей період ми запустили спецпроєкт Персони, Актуальні законопроєкти, випустили цикл журналістських розслідувань про використання коштів екоподатку, сформували потужну Facebook спільноту з високим рівнем залученості. Все, що ми робимо — заради Вас, наші читачі. То ж разом з Вами ми будемо рости і розвиватися надалі!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Як тільки новий рік переступить поріг нашого будинку, все буде абсолютно по-новому. Бажаємо вам, наші постійні читачі, нового щастя, нових грошей, нової удачі і нових вдалих проєктів! Нехай залишаються старими тільки рідні, кохані і друзі!

Нехай у вашому домі назавжди оселяться щастя, доброта, взаєморозуміння та взаємоповага. Нехай ваше життя сповниться яскравими фарбами, а проблеми та невдачі обходять вас стороною. Бажаємо прекрасного настрою на найближчі 365 днів. Нехай 2022 рік принесе вам лише позитивні моменти та приємні події, а все погане — залишиться в минулому році.

Щиро віримо, що об’єднана сила небайдужих, цілеспрямованих, еко-свідомих українців може творити дива! Разом з вами ми будемо тримати руку на пульсі екологічного порядку денного! Добробуту та радості майбутньому році!

Читайте також
ROZETKA переходить на біорозкладні пакети. Фото
ROZETKA переходить на біорозкладні пакети. Фото

Першу партію пакетів уже зробили

Як українські активісти протидіють екологічним катастрофам: три успішні кейси
Як українські активісти протидіють екологічним катастрофам: три успішні кейси

Екоактивісти намагались привернути увагу як громадськості, так і політиків, вийшовши на рівень законодавців

“Нікопольський завод феросплавів” зменшить викиди пилу на 55 тонн щодня
“Нікопольський завод феросплавів” зменшить викиди пилу на 55 тонн щодня

Дані про запиленість повітря в онлайн-режимі передаються в обласну екологічну інспекцію