В Миколаїві ліквідували пожежу на газових мережах Радіо Свобода

В Миколаїві ліквідували пожежу на газових мережах

Катерина Бєлоусова

Обстріли газових мереж особливо небезпечні

В Миколаїві газовики та фахівці хіміко-радіологічної лабораторії ДСНС запобігли поширенню небезпеки внаслідок пожежі, яка виникла через обстріли газових мереж.

Після пожежі 17 брезня концентрація одоранта в повітрі перевищувала норму хімічних речовин у 15 разів, повідомляє Міністерство енергетики України у Facebook.

Пожежу ліквідували під обстрілами.

Внаслідок бомбардування Миколаїва на  території лінійно-виробничого управління вибух пошкодив адміністративну будівлю, котельню та інші прилеглі будови. 

Уламки снаряду потрапили у склад зберігання одоранту на газорозподільній станції.

Як відомо, одорант додається  до газу, щоб надати йому сильного специфічного запаху, його гранично допустима концентрація складає 1 мг/м3.

В матеріалі підкреслили, що обстріли газових мереж особливо небезпечні.

Нагадаємо, у Донецькій області п'ять снарядів із реактивної системи залпового вогню "Град" влучили на територію Авдіївського коксохімічного заводу.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Запорізькій області внаслідок обстрілу військами РФ зруйновані очисні споруди експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення.  Зворотні води з міста Василівка зараз потрапляють до річки Дніпро без будь якого очищення.

Читайте також