В центрі Миколаєва утворилось стихійне звалище сміття

В центрі Миколаєва утворилось стихійне звалище сміття

Людмила Гончаренко

Воно виникло ще три роки тому і за цей час його не можуть ліквідувати

У Миколаєві, на перетині вулиць 7-а Слобідська, Каразіна та 1-ша Військова утворилося стихійне звалище сміття. Побутові відходи сюди почали звозити не тільки з довколишніх будинків, а й з інших районів міста. Про це в листі виданню "НикВести" повідомив місцевий житель Євген Петров.

Він зазначає, що звалище виникло ще три роки тому і за цей час його не можуть ліквідувати. Чоловік стверджує, що в рішенні ситуації не допомогли ні звернення до мерії, ні звернення до депутатів під час минулої передвиборної кампанії.

Це звалище існує вже три роки. Повірте, спочатку ми самостійно намагалися боротися з тими, хто приносив сюди сміття. В передвиборчу кампанію просили депутатів допомогти в ліквідації звалища, волали про допомогу до місцевої влади. В цьому році зверталися з проханнями до мерії чотири рази, подавали свої пропозиції, але наші листи реєстрували і займалися відписками. Наприклад, одного разу прибравши купу сміття прислали мені листа, в якому повідомили, що звалище ліквідовано, а через кілька годин вона знову прийняла звичайний вид, написав Петров.

За його словами, сміття за вказаною вище адресою звозять з усього міста як днем, так і вночі. 

Влітку неможливо відкрити вікна, смердюче зелене озеро на звалищі, вітром розноситься весь непотріб: пакети, туалетний папір, маски, пляшки та інше сміття по всіх вище перерахованих вулицях. Бездомні люди під деревами і кущами влаштовують нічліг, обпалюють дроти для здачі в металобрухт, зграї собак бродять по звалищі, – розповів миколаївчанин.

Місцевий житель поскаржився, що ніхто з чиновників мерії "за три роки так і не приїхав", щоб на власні очі побачити ситуацію. Раніше за цією адресою був укладений новий асфальт. 

Якщо після нашого чергового звернення в мерію прибирали сміття 2 рази в тиждень, то зараз прибирають 1 раз в два тижні і то частинами, приїде одна машина, її трактор завантажить і все, а купа як була, так і залишилася. Я живу в цьому місті і на цій вулиці 70 років і тільки за останні три роки виникло таке неподобство, – написав Петров.

Нагадаємо, раніше ЕкоПолітика писала про те, що на Прикарпатті нарахували 158 стихійних сміттєзвалищ, а на головному сміттєзвалищі Києва побудують комплекс із переробки концентрату.

Читайте також
Кінбурнська коса під загрозою забудови: місцеві жителі проти 
Кінбурнська коса під загрозою забудови: місцеві жителі проти 

Громадські слухання щодо забудови проходили із значними порушеннями вимог чинного законодавства

У Миколаєві за викид сміття біля водосховища еко-інспектори нарахували мільйонні збитки. Відео
У Миколаєві за викид сміття біля водосховища еко-інспектори нарахували мільйонні збитки. Відео

Поблизу колишнього водосховища, біля вулиці Янтарної,  виявлено засмічену земельну ділянку