Уряд затвердив важливу для реалізації сміттєвої реформи постанову shutterstock

Уряд затвердив важливу для реалізації сміттєвої реформи постанову

Катерина Бєлоусова

Постанова "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів" втратила чинність

Кабінет міністрів України у пʼятницю, 25 серпня, затвердив Порядок проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів.

Постанова є частиною вимог закону №2320-IX "Про управління відходами", повідомляє представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Він розповів, що Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з визначення субʼєктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів. Його здійснюватимуть відповідно до правил благоустрою населеного пункту, регіональних та місцевих планів управління відходами на відповідній території територіальної громади за територіальним принципом та/або за видами побутових відходів. 

Мельничук додав, що уряд також визнав постанову КМУ від 16.11.2011 №1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів" такою, що втратила чинність.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив зміни до Порядку подання декларації про відходи, які посилять контроль за утворенням та переміщенням відходів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, українських підприємців закликали підготуватися до змін, що несе Закон №2320-IX "Про управління відходами", зокрема провести декілька попередніх етапів.

Читайте також