Фото – Українці зможуть повідомити про екологічні злочини на гарячу лінію shutterstock.com

Українці зможуть повідомити про екологічні злочини на гарячу лінію

Катерина Бєлоусова

Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00

В Україні відновила роботу безкоштовна гаряча лінія довкіллєвої сфери 0 800 500 115, де можна отримати консультацію та повідомити про факти шкоди довкіллю.

На лінії дзвінки приймають фахівці міністерства, повідомляє Міндовкілля у Telegram.

“Наші працівники вже встигли надати консультації щодо отримання дозвільних документів на транскордонне перевезення відходів, реєстрації пестицидів, проходження процедури оцінки впливу на довкілля, а також зафіксувати декілька скарг на порушення природоохоронного законодавства підприємствами”, – йдеться в матеріалі.

Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. 

Також в матеріалі зазначили, що в спеціальному мобільному застосунку Міндовкілля – "ЕкоЗагроза" можна знайти актуальні дані про стан довкілля, повідомити про факти екологічного злочину та скористатись функцією виклику екстрених служб. Застосунок доступний у GooglePlay та AppStore.

Нагадаємо, українці можуть вступити в "екологічний батальйон" через новий застосунок "ЕкоЗагроза".

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, В Україні розпочав роботу сайт оперативного Штабу з фіксації екозлочинів, завдяки якому інформація для експертів та фахівці, що здійснюють збір, обробку та узагальнення інформації про екологічні злочини, розміщена на одному ресурсі.

Читайте також
Фото – Найбільш збиткові екологічні порушення за 26 липня – 1 серпня. Дайджест
Найбільш збиткові екологічні порушення за 26 липня – 1 серпня. Дайджест

Шкоду, нанесену довкіллю, оцінюють у мільйони гривень

Фото – Екологічні порушення із найбільшою шкодою за 19-25 липня. Дайджест
Екологічні порушення із найбільшою шкодою за 19-25 липня. Дайджест

У лісництвах продовжують викривати незаконні рубки на десятки мільйонів гривень

Фото – Найбільш значні довкіллєві порушення з 5 по 11 липня. Дайджест
Найбільш значні довкіллєві порушення з 5 по 11 липня. Дайджест

У більшості випадків шкода перевищила 10 млн грн

Фото – Найбільш резонансні екопорушення з 21 по 27 червня. Дайджест
Найбільш резонансні екопорушення з 21 по 27 червня. Дайджест

Цього тижня традиційно не обійшлося без керівників із ДП “Ліси України”, які наживалися на незаконних оборудках із деревиною