УБС та Cutout Festival запустили благодійний аукціон recycle-колажів УБС

УБС та Cutout Festival запустили благодійний аукціон recycle-колажів

Олена Яценьо

Паперові колажі унікальні тим, що вироблені з макулатури

Громадська організація "Україна без сміття" спільно зі студією Cutout Festival запустила благодійний аукціон унікальних колажів, створених із паперових відходів зі станції сортування.

Прибуток від продажів передадуть волонтерам із Харкова, повідомили на Facebook-сторінці ГО УБС.

Мета аукціону — зібрати гроші на підтримку благодійного фонду Kharkiv Help. Його волонтери займаються евакуацією людей із гарячих точок і доставкою продуктових наборів у напівзруйновані багатоповерхівки, де досі живуть люди.

За словами авторів ініціативи, сюжети для колажів майстрині шукали на сторінках глянцевих журналів, які команда відсортувала від решти макулатури.

"Оформлювати роботи в рамки буде майстер, тому собівартість оформлення вища, ніж якби ми просто помістити колаж у раму з масмаркету. Але ж ми зацікавлені в тому, щоб робота не була схожа на сміття, а навпаки — вражала естетикою попри своє походження. Це своєрідна візуальна медитація про повсякденну рутину, що впливає на нас самих і простір довкола", — прокоментували ініціатори.

На аукціон виставали сім колажів. Роботи можна було викупити до 21:00 четверга, 9 червня. Переможців аукціону оголосять 13 червня.

Загалом колажів створили більше, тож незабаром очікується другий аукціон.

Раніше ЕкоПолітика писала, що художниця з Рівненщини під творчим псевдонімом Tanbelia створила благодійний NFT-проєкт “Збережемо тварин в Україні!”, щоб допомогти постраждалим через війну тваринам у притулках України.

Читайте також
Студенти КПІ почали переробляти електронні сигарети
Студенти КПІ почали переробляти електронні сигарети

До ініціативи долучилася мережа магазинів “Розетка”

Лимар назвав ризики конфіскації паперового комбінату російського олігарха
Лимар назвав ризики конфіскації паперового комбінату російського олігарха

Якщо підприємство зупиниться – 10 000-15 000 тонн макулатури на місяць будуть не затребувані, а ціни на макулатуру впадуть