У Вінниці на заводі газованої води встановили СЕС на 1230 кВт

У Вінниці на заводі газованої води встановили СЕС на 1230 кВт

Катерина Бєлоусова

У Вінниці діє програма часткової компенсації витрат на встановлення ВДЕ для бізнесу

У Вінниці на підприємстві “Панда” ТМ "Караван" з виробництва газованих напоїв встановили дахову та наземну сонячну електростанцію з сумарною потужністю 1230 кВт.

СЕС зможе забезпечувати понад 28% потреб підприємства в енергії у літній період, повідомляє заступник міського голови Вінницької міської ради Андрій Очеретний у Facebook.

Він розповів, що будівництво електростанції проводилося у дві черги у 2021 та 2023 роках.

Очеретний підкреслив, що міська влада Вінниці продовжує стимулювати підприємців до переходу на зелену енергетику. Підприємці можуть отримати часткову компенсацію витрат на придбання обладнання для виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії. Програма поширюється на мікро-, малий та середній бізнес.

“Перехід бізнесу на ВДЕ – це шлях до енергонезалежності та можливості працювати за будь-яких обставин. Це важливо в умовах війни, адже живий бізнес – це сталість економіки”, – зазначив він.

Нагадаємо, на даху одного з найбільших промислових заводів Вінниці ТОВ “GreenCool”, що виробляє холодильне обладнання, встановили дахову сонячну електростанцію на 600 кВт. СЕС зможе повністю забезпечувати роботу заводу у денний час протягом травня-вересня.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Вінниці на даху трамвайного депо КП "Вінницька транспортна компанія" встановили сонячну електростанцію потужністю 100 кВт.

Читайте також