У "Слузі народу" заявили, що Путіну сниться декарбонізація

У "Слузі народу" заявили, що Путіну сниться декарбонізація latesthackingnews.com
Олена Яценьо

У Кремлі занепокоєні енергетичними відновлювальними програмами

"Зелена" енергетика – це кошмарний сон для президента Російської Федерації Володимира Путіна, бо альтернатива кремлівського газу зменшить доходи Росії в майбутньому.

Таку думку народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук висловила в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "Главком".

"Путін лягає спати і йому сниться одне страшне слово – декарбонізація. Йому сниться страшне слово – "зелена стратегія Європи", – сказала Верещук.

На думку нардепки, у Кремлі занепокоєні енергетичними програмами з відновлювальних джерел, які започаткувала Європа.

"Європейські експерти себе зараз запитують, чому Путін, маючи такі ціни на газ, не озолотиться. Чому він зараз не торгує, не продає, а навпаки – вичікує. А Путін усіх хоче зав’язати в довгострокові проєкти, контракти. І це вже розуміють у Німеччині та інших країнах. І ось тепер рожеві окуляри мають бути зняті... Тепер ми побачимо, що переважить: стратегія зеленої Європи чи "Північний потік – 2" і Путін, який нині реально шантажує не тільки Україну", – зазначила політикиня.

Як писала ЕкоПолітика раніше, українцям розповіли, як позбутися енергетичної залежності від Росії, на прикладі Литви.

Читайте також
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122

Парламентські юристи згодні, що реалізація норм закону негативно вплине на землі з лісами, болотами, водоймами та полями

Фонд декарбонізації уже виділив 2,2 млрд грн на низьковуглецеві проєкти
Фонд декарбонізації уже виділив 2,2 млрд грн на низьковуглецеві проєкти

Їхній сумарний кліматичний ефект – щорічне скорочення викидів СО2 на 47 тис. тонн

Україні потрібна прозора НСТВ, яка підтримає декарбонізацію підприємств — ЕВА
Україні потрібна прозора НСТВ, яка підтримає декарбонізацію підприємств — ЕВА

Бізнес переконаний, що система потребує окремого фонду для фінансування низьковуглецевих проєктів

Як сонячне затемнення 12 серпня вплине на сонячну енергетику Європи
Як сонячне затемнення 12 серпня вплине на сонячну енергетику Європи

Спостерігати за затемненням можна буде онлайн