У Кривому Розі викрили підпільний цех, який забруднював повітря. Фото dnipr.gp.gov.ua

У Кривому Розі викрили підпільний цех, який забруднював повітря. Фото

Зловмисники незаконно переробляли лом кольорових металів в печах кустарного виробництва

У Кривому Розі виявили незаконний цех з переробки металу, що забруднював атмосферу міста.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Як повідомляється, Криворізька східна окружна прокуратура почала досудове розслідування за фактом забруднення навколишнього середовища на території Кривого Рогу (ч.1 ст.241 КК України).

За даними слідства, група осіб незаконно переробляла лом кольорових металів в печах кустарного виробництва без дотримання вимог чинного законодавства, в результаті чого в атмосферу надходили викиди забруднюючих речовин та продуктів горіння паливно-мастильних матеріалів.

Крім того, відходи виробництва скидали в грунт, що спричинило забруднення земельної ділянки.


Источник: dnipr.gp.gov.ua

Пыд час обшуку правоохоронці виявили будівлю, в якій перебували дві промислові печі для металургійного виробництва, форми і панелі для відливу готової продукції, великі насипи промислових деталей, труб, банок для подальшої переплавки, а також насип готових злитків і брикетів.

"Проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до злочину, і залучення їх до кримінальної відповідальності", – резюмували в прокуратурі.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла про те, що в Куп'янському районі Харківської області правоохоронці виявили незаконне підприємство з виготовлення деревного вугілля. Ніяких дозвільних документів на виробництві не надали. При цьому, діяльність підприємства викликала забруднення повітря шкідливими для здоров'я людей і навколишнього середовища речовинами.