У Києві волонтери приберуть Йорданське озеро: як долучитися ua.igotoworld.com

У Києві волонтери приберуть Йорданське озеро: як долучитися

Олена Яценьо

Усе зібране під час прибирання скло відсортують для перероблення

У суботу, 21 серпня, активісти громадської організації "Києве, мий" планують разом із місцевими жителями Оболоні прибрати від сміття територію біля Йорданського озера.

Про захід повідомили у пресслужбі ГО "Києве, мий" в соціальній мережі "Фейсбук". Організатори акції зазначили, що все зібране під час прибирання скло відсортують для перероблення.

Охочі доєднатися до толоки зустрічаються біля 219-ї школи за адресою Оболонський проспект, 2Б. Упізнати команду організаторів можна буде за яскравими жилетами з логотипом організації. Початок – об 11:00.

"Якщо ти небайдужий до краси Києва, бажаєш активно провести час на свіжому повітрі, знайти нових друзів, то приєднуйся до акції як волонтер", – запросили організатори в анонсі події.

Зазначається, що підтримати ініціативу “Києве, мий” можна фінансово. Отримані кошти команда витрачає на закупівлю інвентарю, бензину для мийок, перевезення всього необхідного до місця проведення акцій та інші технічні витрати.

"Кілька годин волонтерства, як і кожні 50 грн допоможуть поліпшити наш спільний простір і зробити Київ трошки чистішим", – написали активісти.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, учасники громадської організації "Києве, мий" разом із волонтерами привели до ладу Поетичну галявину в ботанічному саду ім. Фоміна в центрі Києва.

Читайте також
Переселенка з Маріуполя долучилася до прибирання пляжу в Італії. Фото
Переселенка з Маріуполя долучилася до прибирання пляжу в Італії. Фото

В рамках глобальної акції волонтери за день прибрали 3,6 мільйона кг пластику

У Харкові з яру-звалища прибрали ще 6 тонн сміття
У Харкові з яру-звалища прибрали ще 6 тонн сміття

У 2023 році активісти почали розчищати яр Мокрий Жихор від сміття, яке там накопичувалося десятки років