У Києві відновив роботу Центр управління відходами

У Києві відновив роботу Центр управління відходами shutterstock
Олена Яценьо

Попри скрутний для України час ЦУВ уже працює на захисті довкілля

У Києві відновив свою діяльність Центр управління відходами, який займається вивезенням та утилізацією відходів, а також прийманням вторинної сировини для подальшого перероблення.

Про відновлення роботи ЦУВ повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

"Хочемо сповістити, що вже відновили свою діяльність і приймаємо заявки на вивіз та утилізацію електронної, електричної техніки та інших відходів, що потребують правильної утилізації, а також приймаємо вторинну сировину для подальшого перероблення", — ідеться в повідомленні.

У ЦУВ наголосили, що нині на часі підтримати економіку країни, відновити або розпочати співпрацю з ними, відновити роботу виробничих підприємств і зберегти природні ресурси за допомогою використання у виробництві вторсировини.

Що приймають у Центрі:

  • пластик;
  • метал;
  • скло;
  • макулатуру;
  • плівку;
  • неліквідні та інші відходи.

Щоб дізнатися детальнішу інформацію, можна зателефонувати за номером +38 (098) 043-03-03.

Напередодні ЕкоПолітика повідомляла, що в Дарницькому районі Києва комунальники вивезли тисячі шин на подальше перероблення.

Читайте також
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами

Громадянин не зможе завести тварину, якщо притягався за жорстоке поводження

Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл

У планах – створити пів сотні локацій, де зможуть оселитися бджоли та оси

Верховний Суд підтвердив статус заказника для 16,5 га Протасового Яру
Верховний Суд підтвердив статус заказника для 16,5 га Протасового Яру

Активісти з пересторогою очікують на подальші кроки забудовника