У Києві комунальники очистили один з районів від сотень токсичних автопокришок

У Києві комунальники очистили один з районів від сотень токсичних автопокришок facebook.com/darn.kievcity.gov.ua
Катерина Бєлоусова

Такі заходи будуть проводитися регулярно, до повного очищення території Дарницького району від шкідливої та небезпечної гуми

У Києві комунальники Дарницького району відправили на безпечну утилізацію понад 700 використаних автомобільних покришок.

Ці небезпечні відходи довгий час прикрашали місцеві подвірʼя як арт-об'єкти, повідомляє Дарницька райадміністрація Києва.

Автомобільні покришки вивезли з вулиць Канальної, Руденко, Мишуги та проспекту Григоренка.

В повідомленні зазначили, що такі покришки створюють небезпеку для навколишнього середовища та здоров'я людей. Адже при їхньому контакті з водою, ґрунтом або при нагріванні сонячними променями вони виділяють масу хімічно активних сполук, які можуть викликати важкі захворювання.

“Такі заходи будуть проводитися регулярно, до повного очищення території Дарницького району від шкідливої та небезпечної гуми. Безпечній Дарниці бути!”, – підкреслили автори.

Нагадаємо, у квітні 2022 року в Дарницькому районі Києва комунальники зібрали й вивезли для подальшої утилізації використані автомобільні покришки.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві на безпечну утилізацію можна здати зношені автомобільні шини та лебедів з покришок, адже це відходи, які належать до 4 класу небезпеки. Науковці вважають, що старі покришки навіть небезпечніші за вихлопні гази.

Читайте також
Екобус збирає небезпечні відходи у Львові, Полтаві та Хмельницькому: графік на червень
Екобус збирає небезпечні відходи у Львові, Полтаві та Хмельницькому: графік на червень

Йдеться про шкідливі для довкілля й людей речі, яким не місце у звичайному смітнику

Парк відпочинку на Теремках у Києві під загрозою: що тут планують будувати
Парк відпочинку на Теремках у Києві під загрозою: що тут планують будувати

Активістів здивувала раптова зміна позиції чиновників, які мали б захищати зелені зони столиці

Графік стоянок екобуса на травень у Львові, Хмельницькому та Полтаві
Графік стоянок екобуса на травень у Львові, Хмельницькому та Полтаві

Спецавто збиратимуть відходи у різних районах населених пунктів

Так виглядають викиди авто: у Києві презентували унікальну 30-кілограмову скульптуру
Так виглядають викиди авто: у Києві презентували унікальну 30-кілограмову скульптуру

Об’єкт має форму листочка, розчавленого автомобільною шиною