У Києві безкоштовно прийматимуть на переробку зламані стільці, шафи та інші меблі

У Києві безкоштовно прийматимуть на переробку зламані стільці, шафи та інші меблі shutterstock
Катерина Бєлоусова

Меблі розбирають на компоненти та сортують окремо пластик, метал, скло, текстиль, деревину

У Києві містяни зможуть здати на безкоштовну утилізацію непотрібні меблі, зокрема поламані та старі стільці, шафи, крісла тощо.

Таке сміття належить до будівельних відходів і його не можна залишати у дворі, лісі, контейнері для побутових відходів, повідомляє “Центр управління відходами” у Facebook.

В матеріалі підкреслили, що самовільне складання меблів в непридатних для цього місцях загрожує штрафом від 340 до 1360 грн.

“Тож давайте утилізувати правильно і з турботою про довкілля”, – закликали в ЦУВ.

В ЦУВ надають послуги вивезення та утилізації меблів, як для фізичних, так і юридичних осіб.

Послуга утилізації меблів для фізичних осіб безкоштовна. Необхідно лише сплатити за вивезення від 350 грн по Києву, залежно від об'єму, поверху квартири, наявності вантажного ліфта.

Для юридичних осіб здійснюється прорахунок кожного типу меблів (наприклад, стілець – 60 грн, шафа – 180 грн), а також сплачуються транспортні послуги.

Фахівці Центру вивозять старі меблі, розбирають їх на деталі та відправляють на переробку або утилізацію

Меблі розбирають на компоненти та сортують окремо пластик, метал, скло, текстиль, деревину:

  • метал та скло відправляють на переробку;
  • пластик в залежності від типу – на утилізацію або переробку;
  • деревину подрібнюють на щепу і відправляють в піролізний котел для опалення;
  • текстиль йде на високотемпературне спалювання.

Замовити послугу можна за номером: +38 (098) 043-03-03 з понеділка по п’ятницю (9:00 – 16:00), або надіславши листа на електронну адресу: office@recycle.com.ua.

Нагадаємо, у Києві почали приймати на безпечну утилізацію електронні відходи, або e-waste, – всю застарілу техніку та аксесуари до неї, зокрема старі зарядні пристрої.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Дарницькому районі Києва комунальники зібрали й вивезли для подальшої утилізації використані автомобільні покришки.

Читайте також
Впровадження РВВ може дати Україні 16 млрд грн на переробку відходів щороку — експерт
Впровадження РВВ може дати Україні 16 млрд грн на переробку відходів щороку — експерт

Приватні інвестиції в галузь також створять до 80 тис. робочих місць і виведуть з тіні мільярди податків

Київські забудовники захопили берег озера в Екопарку Осокорки
Київські забудовники захопили берег озера в Екопарку Осокорки

Окремо активісти наголошують на шкоді природоохоронній зоні, якої завдає будівництво

У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів
У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів

Це помітили під час очищення берегової лінії та рослинності