У Києві 2 лікарні обладнають гуманітарними сонячними панелями

У Києві 2 лікарні обладнають гуманітарними сонячними панелями facebook.com/Vitaliy.Klychko
Катерина Бєлоусова

Потужність станції сягає 76,8 та 25,6 кВт/год

Громада Києва отримала “зелену” гуманітарну допомогу, а саме дві унікальні сонячні електростанції від провідного французького виробника фотоелектричних панелей Roy Group Energy.

Вони забезпечать альтернативне живлення у консультативно-діагностичному центрі та Святошинському психоневрологічному інтернаті, повідомляє міський голова Києві Віталій Кличко у Facebook.

Він розповів, що французькі партнери зібрали €250 тисяч, щоб придбати ці сонячні електростанції. Ще €50 тисяч надала компанія JCI. 

facebook.com/Vitaliy.Klychko

Кличко підкреслив, що потужність станції для психоневрологічного інтернату сягає 76,8 кВт/год, а іншої – 25,6 кВт/год.

“Столиця продовжує оснащувати об‘єкти критичної інфраструктури альтернативними джерелами живлення”, – наголосив він.

Міський голова Києва також зазначив, що французькі спеціалісти розпочнуть монтаж електростанцій вже у понеділок, 13 лютого.

Нагадаємо, в Україні екоактивісти з громадської організації “Екоклуб” реалізують проєкт зі встановлення сонячних панелей для безперебійної роботи 6 медичних закладів у Київській, Житомирській, Сумській, Харківській областях та деокупованій частині Херсонщини.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, в Україні завдяки сонячній енергетиці та сприятливій погоді вдень практично немає дефіциту генерації.

Теги: ,
Читайте також
СЕС зі зберіганням енергії: новий тренд на енергоринку України
СЕС зі зберіганням енергії: новий тренд на енергоринку України

Система накопичення дозволяє збалансувати нестабільну генерацію СЕС, залежну від погоди й часу доби

І від сонця, і від дощу: науковці створили покриття для подвійної генерації енергії
І від сонця, і від дощу: науковці створили покриття для подвійної генерації енергії

Лише однієї краплі дощу достатньо для генерації 110 В енергії

Україна вдвічі збільшила нову потужність СЕС у 2025 році
Україна вдвічі збільшила нову потужність СЕС у 2025 році

За прогнозами, у поточному році буде встановлено не менше обладнання

Встановити СЕС стало простіше: Кабмін змінив процедуру і надає держпідтримку
Встановити СЕС стало простіше: Кабмін змінив процедуру і надає держпідтримку

В Україні запрацювала програма "Світлодім", а для монтажу СЕС буде достатньо лише техобстеження будинку