У Харкові встановили перший контейнер для збору небезпечних відходів

У Харкові встановили перший контейнер для збору небезпечних відходів .facebook.com/opanasenkoviktoriia

Зоряна Бердник

Ініціатива належить проєкту “Нам не “до лампочки”!”

Перший сміттєвий контейнер для збору небезпечних відходів з'явився на проспекті Науки, 17-А в Харкові.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Вікторія Опанасенко, заступниця голови правління громадської організації "ЕкоРеанімація".

За її словами, це перший контейнер проєкту “Нам не “до лампочки”!”. Його встановили біля адміністрації Шевченківського району.

До контейнера можна викидати:

  • люмінесцентні лампи (трубчасті та компактні);
  • батарейки і акумулятори;
  • ртутні термометри (ОБОВ’ЯЗКОВО цілі й у власному пакованні).

Поставити свої запитання можливо в повідомленні на сторінці організації "Добра воля".

Раніше ЕкоПолітика розповідала, чим небезпечні батарейки та де їх здати в Україні.

Читайте також
В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин
В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин

Активісти вважають це злочином проти природи, яка й без того страждає через війну

Верховний Суд підтвердив статус заказника для 16,5 га Протасового Яру
Верховний Суд підтвердив статус заказника для 16,5 га Протасового Яру

Активісти з пересторогою очікують на подальші кроки забудовника

Унікальна мозаїка з лісів і степів: у Черкаській області через суд створили новий заказник
Унікальна мозаїка з лісів і степів: у Черкаській області через суд створили новий заказник

Обласна рада ухвалила відповідне рішення лише після втручання прокуратури