Стало відомо, як в Харкові вивозять сміття в умовах воєнного стану

Стало відомо, як в Харкові вивозять сміття в умовах воєнного стану shutterstock
Катерина Бєлоусова

В маршрути і графіки вивозу відходів були внесені деякі корективи

У Харкові в умовах воєнного стану продовжують вивозити сміття від населення та доставляти його на Дергачівський полігон.

Працівники КП "Муніципальна компанія поводження з відходами", незважаючи на надскладні умови, систематично продовжують роботу, повідомляє Харківська міська рада.

В матеріалі зазначили, що в маршрути і графіки вивозу відходів були внесені деякі корективи, втім сміття з міста вивозиться систематично.

“Зокрема, сьогодні (23 березня) на маршрут вийшли сміттєвоз та бункеровоз. Всі зібрані відходи були успішно доставлено на Дергачівський полігон”, – зазначено в повідомленні.

Окрім того, в міській раді пояснили, що на полігоні цілодобово та безперервно чергують кваліфіковані працівники. 

Нагадаємо, у Харкові комунальні служби за можливістю працюють в штатному режимі та іноді вивозять сміття прямо під обстрілами. Люди працюють на межі своїх сил.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві комунальні служби продовжують в штатному режимі вивозити сміття та прибирати вулиці, попри воєнний стан. Містян закликають відсортовувати відходи та викидати, в першу чергу, органіку.

Читайте також
У Львові шукатимуть нового підрядника для добудови сміттєпереробного заводу
У Львові шукатимуть нового підрядника для добудови сміттєпереробного заводу

Експертиза будівельних робіт потрібна, щоб оновити проєктно-кошторисну документацію

На колишньому Грибовицькому полігоні квітнуть тюльпани. Як триває рекультивація?
На колишньому Грибовицькому полігоні квітнуть тюльпани. Як триває рекультивація?

Вже влітку планують завершити покриття звалища ґрунтом та висадку рослин

Через забруднення масово загинула риба на Харківщині
Через забруднення масово загинула риба на Харківщині

Правоохоронці встановлюють джерела забруднення та причетних осіб

Хмельницький планує стати містом із нульовим рівнем відходів. Що для цього роблять?
Хмельницький планує стати містом із нульовим рівнем відходів. Що для цього роблять?

У міськраді наголошують – якість роздільного збору багато в чому залежить від екосвідомості містян