Шмигаль не захотів бачити Скічка на посаді міністра екології — ЗМІ

Шмигаль не захотів бачити Скічка на посаді міністра екології — ЗМІ Вікіпедія
Олена Яценьо

За словами джерела, Скічко "зливав" би всю інформацію Кирилові Тимошенку

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль виступив проти кандидатури очільника Черкаської ОДА Олександра Скічка на пост голови Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Про міністерські амбіції Скічка та негативне ставлення до цього Шмигаля з посиланням на власні джерела повідомила "Українська правда".

"Скічка не хотів в уряді Шмигаль. Бо посадити Скічка в уряд — це як узяти собі Кирила Тимошенка: Скічко Кирилу зливав би все, що відбувається в Кабміні. Хоч Скічко і дуже хотів", — процитувало видання співрозмовника у "Слузі народу", який має стосунок до пошуку кандидатур в уряд.

Окрім того, на посаду очільника Міндовкілля претендував висуванець від фракції СН депутат Андрій Жупанин. Утім, йому сказали, що він ще молодий і не має досвіду у сфері захисту довкілля.

Очікується, що новим керівником міністерства може стати нинішній заступник міністра Романа Абрамовського з питань цифрових трансформацій Руслан Стрілець.

За даними УП, поки вирішили, що він спершу буде в.о. міністра.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, очільник Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський подав заяву про відставку у вівторок, 19 жовтня, після засідання РНБО.

Читайте також
Чужа традиція, яка шкодить довкіллю: екологи закликали українців не купувати ялинки
Чужа традиція, яка шкодить довкіллю: екологи закликали українців не купувати ялинки

Після свят десятки тисяч дерев опиняються на смітниках, а Україна втрачає зелені насадження

ЄС ухвалив регламент для розвитку власного ринку вуглецевих кредитів
ЄС ухвалив регламент для розвитку власного ринку вуглецевих кредитів

Стратегічна рамка разом із практичними механізмами має стимулювати інвестиції та пропозицію на ринку поглинання вуглецю

"Деіндустріалізація, загорнута у правильні слова": експертка попередила про небезпечні фактори на шляху до впровадження НДТМ
"Деіндустріалізація, загорнута у правильні слова": експертка попередила про небезпечні фактори на шляху до впровадження НДТМ

Необхідні тривалі перехідні періоди, технічна підтримка і потужні інвестиційні потоки на модернізацію

Мільйонні зарплати й власна СЕС: скільки заробив на державі екскерівник лісофісу Полісся
Мільйонні зарплати й власна СЕС: скільки заробив на державі екскерівник лісофісу Полісся

За місяць на державній посаді чиновник заробляв більше, ніж за весь 2024 рік