В Одесі активіст прибрав сміття і висадив квіти: результат приголомшив

В Одесі активіст прибрав сміття і висадив квіти: результат приголомшив shutterstock.com
Катерина Бєлоусова

Клумби розташовані в людному місці біля торгівельного центру

У туристичному районі Одеси місцевий мешканець перетворив клумби, у які перехожі кидали сміття, на гарні квітники – висадив у них хризантеми. Однак вже за тиждень у них “виросли ноги”.

Про цей випадок на своїй Facebook-сторінці написав одесит Євген Лата.

Чоловік розповів, що має звичку гуляти зі своїм собакою Ларрі у туристичному районі рідного міста та періодично прибирати сміття з квіткових клумб. Однак результат довго не тримався –  горнятка з-під кави, коробки від піци та пляшки знову з'явилися на алеї.

facebook.com/eugene.lata

Одесит поскаржився на це у соцмережі, після чого зважився на незвичайний крок.

“В коментарях багато писали про те, що в клумбах треба садити квіти, щоб для людей стало очевидним, що це не сміттєва урна. Ну я пішов і купив квіти, які посадив сьогодні вранці”, – написав Євген.

Фото місцини “до” та “після” вразили його підписників.

Дорога до цивілізації будується нашими руками, друзі”, – говорив він.

facebook.com/eugene.lata

Також він сподівався, що розташування клумби біля торгівельного центру з охороною вбереже їх від вандалів, адже місце досить людне.

Але це не допомогло.

Буквально через тиждень “підприємливі” містяни викопали квіти, залишивши на клумбі чорну землю.

“Ну хоч тиждень протримались”, – прокоментував він.

Нагадаємо, у Києві на гарячому застукали вандала, який обмальовував щойно прибраний сквер.

Читайте також
Zero Waste: практичні кроки до філософії розумного споживання, яка рятує планету
Zero Waste: практичні кроки до філософії розумного споживання, яка рятує планету

Головне – купувати з розумом, використовувати на повну, а потім переробляти

Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду
Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду

Локальний рівень забруднення повітря перевищував норму у понад два рази

Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт
Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт

Практично всі міста України не оновили модель управління відходами, тож по суті порушують чинне законодавство

Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення
Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення

Якщо посадовці не вживатимуть заходів із ліквідації стихійних звалищ, також платитимуть штраф