Під Миколаєвом місцеві мешканці на місці звалища посадили парк: фото 

Під Миколаєвом місцеві мешканці на місці звалища посадили парк: фото  Facebook

Маргарита Толстих

Мешканці села самотужки висадили 200 молодих дерев

У селі Мішково-Погорілове Вітовського району на Миколаївщині селяни на місці звалища посадили дерева.

Фото опублікував у Facebook глава Мішково-Погорілівської ОТГ Андрій Ботанін.

Селяни організували толоку та на місці стихійного смітника висадили зелені насадження. Усього у майбутньому парку вже ростуть 200 молодих дерев.

"Робимо фундаментальні речі — ліквідоване сміттєве звалище перетворили в парк. Мрія збулася — було висаджено понад 200 дерев", — написав Ботанін.

На світлинах видно, що до посадки дерев долучилися і молодь, і люди середнього віку. Були навіть діти.

Місцева влада потурбувалася про те, аби людям під час посадки допомагала спеціальна техніка.

Тим часом як повідомляла ЕкоПолітика, на Миколаївщині під воду може піти нацпарк з рідкісними рослинами.

Читайте також
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду

Під час війни вирубані під час санітарних рубок дерева не будуть зараховувати до ліміту лісосіки

Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн
Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн

Незаконно зрубано щонайменше 13 тис. дерев

Засох 1200-літній британський дуб, який був сховком Робіна Гуда
Засох 1200-літній британський дуб, який був сховком Робіна Гуда

До загибелі правічного дерева долучилися й туристи, які 200 років своїми візитами ущільнювали ґрунт довкола

Заповідний статус мають уже 16% лісів Держлісагентства
Заповідний статус мають уже 16% лісів Держлісагентства

За пів століття території з природоохоронним статусом збільшилися у понад чотири рази