Папа Римський напророкував новий Всесвітній потоп через зміни клімату Unsplash

Папа Римський напророкував новий Всесвітній потоп через зміни клімату

Зоряна Бердник

Для боротьби зі змінами клімату владі насамперед варто розібратися з корупцією й несправедливістю, вважає понтифік

Глава Римо-католицької церкви передбачив новий Всесвітній потоп, до якого призведуть кліматичні зміни, якщо лідери різних країн вчасно не відреагують на танення льодовиків і зміну температур.

Про це йдеться в його новій книзі "Пороки і чесноти", уривок якої опублікувала газета Corriere della Serra.

"Він [Всесвітній потоп] станеться, якщо ми продовжимо йти тим же шляхом", – сказав Папа Римський Франциск.

Він нагадав, що в Біблії Ной пережив потоп завдяки своїй доброчесності. На думку понтифіка, для боротьби зі змінами клімату владі насамперед варто розібратися з корупцією й несправедливістю.

Франциск допустив, що історія про потоп може бути й міфом, але вона служить гарним прикладом того, як Бог може зіслати кару за гріхи людей.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, засновник корпорації Microsoft й американський мільярдер Білл Ґейтс назвав зміну клімату головною загрозою для людства після COVID-19.

Також ЕкоПолітика писала, що масштабне опитування ООН показало, скільки людей вважає зміни клімату глобальною кризою. В опитуванні взяли участь 1,2 мільйона осіб із 50 країн світу.

Читайте також
Горнятко ранкової кави за рік значно здорожчало: як до цього причетна зміна клімату
Горнятко ранкової кави за рік значно здорожчало: як до цього причетна зміна клімату

Фермерам доводиться докладати більше зусиль для підтримки своїх полів

Україна може залишитись без борщу: як до цього причетна зміна клімату
Україна може залишитись без борщу: як до цього причетна зміна клімату

Але є й кілька неочікуваних “плюсів” для аграріїв

Кабмін ухвалив план виконання Стратегії адаптації до зміни клімату на найближчі роки 
Кабмін ухвалив план виконання Стратегії адаптації до зміни клімату на найближчі роки 

Серед запланованих заходів – проведення інвентаризації лісів, збільшення площі територій природно-заповідного фонду та реформування системи екоконтролю