НАБУ і САП влаштували обшук у прокурора Спеціалізованої екологічної прокуратури, — ЗМІ

НАБУ і САП влаштували обшук у прокурора Спеціалізованої екологічної прокуратури, — ЗМІ НАБУ

Ганна Велика

Вилучили телефон із листуванням по справі про хабарництво

Детективи НАБУ і САП провели обшук у прокурора Спеціалізованої екологічної прокуратури Андрія Грицана у справі про прохання та одержання неправомірної вигоди.

Про це розповів портал “Слово і Діло”.

Обшук проводили у межах справи щодо головного оперуповноваженого Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Олександра Маслова. За версією слідства, він просив та отримав від підприємця $150 тис. за закриття справи та повернення майна.

У межах цього провадження детективи НАБУ обшукали прокурора екологічної прокуратури Грицана й вилучили в нього телефон iPhone 12 Pro, який арештували і визнали речовим доказом. На ньому знайшли листування, пов'язане зі справою Маслова.

За версією слідства, оперуповноважений ДСР Нацполіції Олександр Маслов повідомив власнику 3 приватних компаній, що може вирішити питання про припинення кримінального переслідування, відкритого проти нього у липні 2023 року, за хабар на суму $150-180 тис. Він неодноразово зустрічався із братом цього підприємця та висловлював прохання надати для себе, службових осіб ДСР, Головного слідчого управління НП та Офісу генерального прокурора вказану грошову суму за закриття справи та повернення майна.

Маслова затримали у квітні 2024 року після отримання хабаря у $150 тис. через адвоката-посередника.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що на Волині судитимуть депутата облради, який вимагав хабар зі сміттєвої компанії.

Теги:
Читайте також
Екоподаток без екології: як мільярди тихо "розчиняються" в бюджетах
Екоподаток без екології: як мільярди тихо "розчиняються" в бюджетах

Кошти часто витрачають на дивні закупівлі, проєкти без природоохоронного ефекту та створення корупційних схем

Тіньовий заробіток на відходах, браконьєрство і вирубка дерев: дайджест екозлочинів
Тіньовий заробіток на відходах, браконьєрство і вирубка дерев: дайджест екозлочинів

На Буковині, зокрема, викрили масштабну схему експорту необлікованого лісу, провівши 26 обшуків

Без жодної конкуренції Фонд декарбонізації віддав 192 млн грн одному постачальнику
Без жодної конкуренції Фонд декарбонізації віддав 192 млн грн одному постачальнику

Обладнання, за яке вже заплатила держава, передається людям платно або як частина тарифу

Як привласнити заповідні землі в Києві на майже 600 млн грн? Схема екснардепа-зрадника
Як привласнити заповідні землі в Києві на майже 600 млн грн? Схема екснардепа-зрадника

Колишнього голову Обухівської РДА вже затримано, інших двох учасників збираються оголосити у міжнародний розшук