На Волині державі повернули землі на 21 мільйон гривень

На Волині державі повернули землі на 21 мільйон гривень shutterstock
Валентина Бокій

Ділянку безпідставно передали у комунальну власність

Працівники Волинської обласної прокуратури у суді домоглися повернення у власність держави земель лісового фонду вартістю 21 мільйон гривень.

Про це повідомляє пресслужба відомства. Мова йде про земельну ділянку площею 9 га.

"Господарський суд Волинської області задоволив позов Волинської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації  до Ковельської районної державної адміністрації та Головного  управління Держгеокадастру в області про повернення у власність держави земoельної ділянки площею понад 9 га й вартістю 21 мільйон гривень", — сказано у повідомленні.

Зазначається, що підставою для позову стала безпідставна передача у комунальну власність та зміна цільового призначення земельної ділянки, яка перебувала у користуванні державних підприємств "Ковельське лісове господарство" та "Старовижівське лісове господарство". Ця ділянка була у державній власності з цільовим призначенням – для ведення лісового господарства.

Як повідомляла ЕкоПолітика, раніше голова Держлісагентства Юрій Болоховець заявив, що українські ліси не будуть бездумно пущені під сокиру.

Читайте також
Складу злочину не знайшли: ДБР закрило справу проти колишнього директора “Лісів України”
Складу злочину не знайшли: ДБР закрило справу проти колишнього директора “Лісів України”

Раніше правоохоронці перевіряли походження майна та можливе незаконне збагачення посадовця 

Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі

"Зірками" тижня є лісівники з Одещини, які залякуванням змусили майстрів лісу незаконно вирубувати та продавати дерева

В Україні запускають проєкт з виробництва зеленого водню на €2 млрд
В Україні запускають проєкт з виробництва зеленого водню на €2 млрд

Щорічні обсяги виробництва становитимуть близько 50 тис. тонн