На Сумщині комунальники знищили дерева в заповідному парку

На Сумщині комунальники знищили дерева в заповідному парку
Катерина Бєлоусова

Збитки від знищення дерев сягнули 1,5 мільйона гривень

На Сумщині працівники комунального підприємства "Іллінський ярмарок" спиляли 6 дерев на території парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Роменський".

Цей парк у Ромнах є об'єктом природно-заповідного фонду, повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області у Facebook.

Зазначається, що “Іллінський ярмарок" взяв на себе зобов'язання щодо утримання та охорони парку. 

“Жодних дозволів на видалення дерев нікому не надавалося, а відтак, це було зроблено протиправно. Під час бесіди з екоінспекторами представники підприємства відмовились від надання будь-яких пояснень”, – підкреслили у повідомленні.

Екоінспектори викликали правоохоронців для фіксації правопорушення та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В повідомленні додали, що збитки від знищення дерев склали понад 1,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, на Сумщині поліцейські викрили злочинну групу з посадовців та працівників комерційних структур, які налагодили корупційну схему продажу необлікованої деревини, зокрема за кордон.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, експосадовцям Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та Любомльського лісгоспу повідомили про підозру у дозволенні незаконних рубок на понад 21 мільйон гривень.

Читайте також
Боротьба за парк у Бучі завершилася: Верховний Суд не подовжив договір для забудовників
Боротьба за парк у Бучі завершилася: Верховний Суд не подовжив договір для забудовників

Людям навіть доводилося фізично боротися з тітушками-лісорубами, через що місцеві отримали поранення

Парки та сквери Києва: проєкти у яких районах найдорожчі для бюджету
Парки та сквери Києва: проєкти у яких районах найдорожчі для бюджету

Найдорожчими проєктами останніх років стали створення Вільнюського скверу та реконструкція парку "Наталка"

Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду

Під час війни вирубані під час санітарних рубок дерева не будуть зараховувати до ліміту лісосіки