На Рівненщині звільнили всіх директорів лісгоспів через корупцію

На Рівненщині звільнили всіх директорів лісгоспів через корупцію
Катерина Бєлоусова

Кадрові чистки анонсували після викриття замдиректора регіонального лісового офісу на незаконному збагаченні на 150 млн грн

У державному підприємстві "Ліси України" прийняли рішення про звільнення всіх директорів рівненських філій через хронічні глибокі корупційні проблеми.

Щоб вирішити ці проблеми у регіоні повністю оновлять кадровий склад місцевого керівництва, повідомляє пресслужба "Лісів України" у Telegram.

"Як і обіцяв минулого тижня, у лісовій галузі почались кадрові чистки”, – наголосив генеральний директор держпідприємства Юрій Болоховець.

Зазначається, що нові керівники лісових господарств будуть визначені на відкритому кадровому конкурсі. Оголошення невдовзі з’явиться на сайті відомства.

“Позиція ДП принципова, покладаємо велику надію, що правоохоронці та судді завершать розпочату нами роботу, справи завершаться реальними вироками, а не потихеньку прикриються, як це іноді буває”, – підкреслили у пресслужбі.

Варто зазначити, що Болоховець анонсував кадрові чистки після того, як депутата Рівненської облради – заступника директора регіонального лісового офісу викрили на незаконному збагаченні. Під час обшуків у нього виявили та вилучили 150 мільйонів гривень у національній та іноземній валюті, а також близько 3,5 кг золота, ювелірні вироби, зброю, три елітні автомобілі та інше майно. Також у чиновника виявили ділянки з котеджною забудовою.

Раніше ЕкоПолітика аналізувала, як змінилася корупційна складова в Україні у сфері охорони довкілля та природокористування на тлі повномасштабної війни та виконання євроінтеграційних вимог.

Читайте також
7 унікальних озер України, які ми ризикуємо втратити
7 унікальних озер України, які ми ризикуємо втратити

Чому навіть найбільші та найвідоміші водойми нашої країни не застраховані від зникнення 

Топ найбільших екологічних катастроф України від початку 2026 року
Топ найбільших екологічних катастроф України від початку 2026 року

В Україні зафіксовано масштабні лісові пожежі, витоки забруднювальних речовин та маловоддя на річках

Топ найбільш поширених в Україні екологічних злочинів
Топ найбільш поширених в Україні екологічних злочинів

Мова про сотні мільйонів збитків та знищення екосистем

Екологічний відпочинок на природі: правила для пікніків та походів
Екологічний відпочинок на природі: правила для пікніків та походів

Головне – не смітити, не шкодити та не шуміти