На Рівненщині учасники дитячого табору влаштували толоку біля озера Біле. Фото rivne1.tv

На Рівненщині учасники дитячого табору влаштували толоку біля озера Біле. Фото

Мар’яна Левченко

Діти закликали відпочивальників дотримуватися головного правила туристів – залишати після себе місце відпочинку чистішим, ніж воно було до цього

У Рівненській області поблизу села Рудка діти, які відпочивали у таборі "Зустріч друзів 2021", прибрали територію довкола озера Біле.

Про це повідомило "Рівне 1".

Згідно з повідомленням, сьомий день дитячого табору організатори вирішили зробити екологічним, тож замість ранкової пробіжки усі учасники взяли сміттєві пакети та пішли збирати сміття навколо.

Вантажну машину для вивозу сміття надала організаторам толоки Рівненська АЕС. За кілька годин роботи вантажівка була до верху наповнена відходами.

"Під час екологічної акції діти зрозуміли, що відпочивальники діляться на 2 категорії – ті, хто не залишає після себе сміття, тим самим поважаючи себе, природу та оточуючих, і ті, хто засмічують усе навколо себе", – йдеться у повідомленні.

Джерело: rivne1.tv

Разом з тим зазначається, що деякі громадяни складають сміття в пакети, однак залишають їх на місці своєї стоянки. Інші – викидають в кущі навколо місця стоянки.

Повідомляється, що учасники толоки закликали відпочивальників дотримуватися головного правила туристів – залишати після себе місце відпочинку чистішим, ніж воно було до цього.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що на березі річки Студенок в Індустріальному районі Харкова екоактивісти провели показ мод, аби врятувати водойму від засмічення.

Читайте також