На Прикарпатті річка стала кривавою. Фотофакт shutterstock

На Прикарпатті річка стала кривавою. Фотофакт

Річка Нараївка впадає в річку Гнила Липа, яка є притокою Дністра

В Івано-Франківській області рибінспектори під час патрулювання виявили скидання відходів тваринного походження в річку Нараївка.

Скидання з труби рідини темно-червоного кольору в річку зафіксували поблизу смт Більшівці Івано-Франківського району. На місце події за викликом небайдужих громадян 9 лютого, близько 15:00, виїхала рейдова група рибпатрульних, повідомляє пресслужба Івано-Франківського рибоохоронного патруля у Facebook.

"З-під огородженої території підприємства, що займається забоєм тварин, виявлено трубу, через яку здійснювалося скидання рідини, схожої на кров", – йдеться в повідомленні.

Забір рідини для лабораторного аналізу здійснили фахівці Державної екологічної інспекції Карпатського округу, яких викликав рибпатруль. Також на місце події викликали правоохоронців Галицького ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області. Утім, на територію підприємства поліцію не впустили.

Любомир Стрембіцький, керівник рибоохоронного патруля Івано-Франківської області, наголосив, що скидання відходів тваринного походження (крові) є надзвичайно небезпечними не тільки для природного середовища, але і для людей.

Зазначимо, що річка Нараївка впадає в річку Гнила Липа, яка є притокою Дністра. За словами місцевих жителів, такі скиди відходів у річку відбуваються систематично.

Як повідомляла ЕкоПолітика, товариство з обмеженою відповідальністю "СОБІ" уникнуло покарання за свої дії влітку 2020 року, коли компанія провела масштабні днопоглиблювальні роботи в руслі річки Прип’ять у зоні відчуження.

Читайте також
В мережі показали, як критично обмілів Дністер
В мережі показали, як критично обмілів Дністер

Біля Хотинської фортеці його можна навіть перейти пішки

У Києві затопило парки у Дніпровському районі. Фото
У Києві затопило парки у Дніпровському районі. Фото

Рівень небезпеки гідрологічних явищ – І (жовтий)

У Дніпрі відходи зруйнованого внаслідок ракетного удару будинку почали засипати у річку
У Дніпрі відходи зруйнованого внаслідок ракетного удару будинку почали засипати у річку

У Міністерстві захисту довкілля прокоментували ситуацію