На Львівщині у водоймах виявили 16 сіток браконьєрів

На Львівщині у водоймах виявили 16 сіток браконьєрів
Олена Яценьо

Самих порушників правил рибальства на місці події не було

На території Яворівського району Львівської області у водоймах поблизу сіл Віжомля й Терновиця екоінспектори виявили й вилучили 16 браконьєрських сіток загалом завдовжки 1400 м.

Про це в суботу, 16 квітня, повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції (ДЕІ) України.

За інформацією відомства, співробітники ДЕІ встановили порушення під час проведення рейдових заходів державного нагляду за дотриманням громадянами вимог законодавства. У результаті держекоінспектори знайшли сітки ставні в кількості 16 штук.

Водночас порушників правил рибальства на місці події не виявили.

Зазначимо, що 11 квітня 2022 року на всіх рибогосподарських водних об’єктах Львівської області розпочалася весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів з метою охорони їх природного відтворення під час нересту - природоохоронної акції "Нерест-2022".

Раніше ЕкоПолітика писала, що співробітники Державної екологічної інспекції в Рівненській області виявили та знешкодили кілометри браконьєрських сіток.

Читайте також
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення довкілля та боротьба за землі
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення довкілля та боротьба за землі

У Чернівецькій області судитимуть посадовця лісової галузі за знищення дерев, які "заважали" незапланованому будівництву дороги

У регіонах України масово гине риба: ключові локації та причини
У регіонах України масово гине риба: ключові локації та причини

У деяких громадах заборонили ловити рибу до з’ясування обставин

Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення та браконьєрство
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення та браконьєрство

Невиконання службових обов’язків лісівників призвело до втрати сотень дерев