На Львівщині сільчани заблокували будівництво на фермі. Відео

На Львівщині сільчани заблокували будівництво на фермі. Відео shutterstock
Катерина Бєлоусова

Люди побоюються, що за 50 метрів від їхніх будинків з'явиться свиноферма або скотобійня

На Львівщині мешканці села Кологори, Бібрська громада, заблокували будівництво на фермі, яке люди вважають незаконним.

Сільчани переконані, що фермер не має необхідних дозвільних документів, повідомляє активіст Роман Тузяк у Facebook.

“Наразі блокування оголошено безстроковим”, – зазначив він.

Тузяк пояснив, що люди побоюються, що за 50 метрів від їхніх будинків з'явиться свиноферма або скотобійня. Це негативно впливатиме на екологічний стан громади.

Він додав, що фермер  пов'язаний з компаніями "Лемберг-агро", "Ходорівський мясокомбінат".

Нагадаємо, Львівський окружний адміністративний суд визнав незаконним і скасував висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо свиноферми АПП “Гряда” на значене збільшення поголів'я худоби. Мешканці села роками потерпали від неприємного запаху з ферми, забруднення повітря, води та ґрунтів від гною тварин. Санітарну зону ферми хотіли зменшити вдвічі, а поголівʼя худоби – з 12 тисяч до 48 000.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Волині судитимуть директора мʼясокомбінату з Володимирського району, який організував злив відходів з тваринних туш у лісосмугу поблизу села Озютичі. Це спричинило значне забруднення ґрунту.

Читайте також
Розмитість процедури ОВД створює простір для корупції серед посадовців – експерти
Розмитість процедури ОВД створює простір для корупції серед посадовців – експерти

Не маючи однозначних критеріїв, чиновники можуть трактувати законодавство на власний розсуд

Псевдосанітарні вирубки під прикриттям обстрілів: ДБР викрило схему лісівників Херсонщини
Псевдосанітарні вирубки під прикриттям обстрілів: ДБР викрило схему лісівників Херсонщини

Через масову вирубку дерев держава зазнала збитків на майже 8 млн грн

У школах вчитимуть гуманності та емпатії до тварин. Відповідну програму схвалило МОН
У школах вчитимуть гуманності та емпатії до тварин. Відповідну програму схвалило МОН

На уроках діти зрозуміють, як вони впливають на довкілля та що потрібно їхнім домашнім улюбленцям

Громада Запоріжжя захищає сквер від будівництва ТРЦ. Влада ускладнює процес
Громада Запоріжжя захищає сквер від будівництва ТРЦ. Влада ускладнює процес

Для промислового міста зелені зони – це захист від забруднення та перегріву, проте влада поступово скорочує їх площу