На Харківщині висадили перший їстівний ліс

На Харківщині висадили перший їстівний ліс shutterstock
Людмила Гончаренко

Всього волонтери висадили 100 саджанців ведмежих горіхів

Волонтери Харківщини продовжують покращувати берег річки Уди. Цієї суботи в смт Бабаї відбувся черговий, 22-й суботник, який присвятили озелененню. Про це повідомляє Телеграм-канал Харьков Life. 

Активісти висаджували дерева на першому острові, який ще влітку був завалений горою пластика і сміття. Всього волонтери посадили 100 саджанців ведмежих горіхів. Також територію прикрасили молодими берізками, шовковицею і софорою.

Крім того, учасники суботника висадили в землю кілька тисяч насіння волоського горіха, маньчжурського каштана, дуба, мигдалю, фісташок, глоду.

Головна мета, відзначили активісти, створити на березі річки Уди перший в світі "їстівний" ліс.

Нагадаємо, ЕкоПолітика писала про те, як у смт Бабаї Харківської області екоактивісти розчистили річку Уди від цілих сміттєвих "островів".

Читайте також
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл

У планах – створити пів сотні локацій, де зможуть оселитися бджоли та оси

В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин
В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин

Активісти вважають це злочином проти природи, яка й без того страждає через війну

Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду

Під час війни вирубані під час санітарних рубок дерева не будуть зараховувати до ліміту лісосіки