На Дніпропетровщині учні самостійно зібрали причіп сміття: фото nikopolnews.net

На Дніпропетровщині учні самостійно зібрали причіп сміття: фото

Маргарита Толстих

Підлітки долучилися до екологічної ініціативи екологині з Нікополя та зібрали причеп вторинної сировини

Учні з села Олексіївка Нікопольського району на Дніпропетровщині самотужки зібрали повний причеп сміття, а отримані від утилізації гроші передали на благодійність.

Про це повідомляє nikopolnews.net.

Відомо, що сміття школярі здали на пункт вторинної переробки у місті Нікополь. Збір відходів діти приурочили до Дня землі. дітям допомагала педагог Тетяна Бортновська.

"Олексіївська школа приємно здивувала акцією до Дня Землі. Ми навіть не уявляли, що учні принесуть стільки вторинної сировини. Ледве все змогли в причеп скласти, і дещо довелося везти в багажнику", — написала екоактивістка Ліна Фролова.

Вона разом з родиною вже понад рік збирає вторинну сировину. Всі виручені за неї кошти передає на благодійність. До її ініціативи вирішили долучитися і школярі Олексіївської школи.

На світлинах видно, що учні принесли пластикові пляшки, папір, пластикові кришечки від пляшок. Усього за здану вторинну сировину підлітки отримали 300 гривень. Зароблені кошти перерахували на рахунок БФ "Дітям Нікополя". Фонд займається збором коштів на лікування маленьких українців.

ЕкоПолітика раніше писала про те, що депутатка із Івано-Франківська роками возить сміття в Київ, щоб здавати на переробку.

Читайте також
У Києві станція сортування УБС частково відновила роботу: графік
У Києві станція сортування УБС частково відновила роботу: графік

Доступними УБС-послугами можна скористатися з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00

У Києві знову відкриється станція сортування сміття Ecola
У Києві знову відкриється станція сортування сміття Ecola

Здати вторсировину можна буде цієї суботи, 7 травня