Міндовкілля опублікувало Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року Pexels

Міндовкілля опублікувало Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року

Упродовж місяця щодо законопроєкту можна висловити зауваження та пропозиції

У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України опублікували проєкт розпорядження Кабінету міністрів України "Про схвалення Стратегії екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року", закликавши обговорити документ.

Відповідний документ Міндовкілля оприлюднило на своєму офіційному сайті в понеділок, 1 березня. Метою його розроблення є зменшення впливу наслідків зміни клімату в Україні.

"Проєкт розпорядження розроблений на виконання пункту 66 Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України  від 14 вересня 2020 року № 392, та пункту 4 рішення Ради національної безпеки й оборони України від 14 вересня 2020 року "Про Стратегію національної безпеки України", уведеного в дію зазначеним Указом. Метою розроблення є зменшення впливу наслідків зміни клімату для підвищення рівня екологічної безпеки в Україні", – йдеться в повідомленні міністерства.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту розпорядження в письмовій та електронній формі просять надавати протягом місяця з дня опублікування документа на адресу Міндовкілля (м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35) або до Департаменту стратегічного планування та міжнародної співпраці Міндовкілля, тел. (044) 206-33-13, e-mail: loboda.a @mepr.gov.ua.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, активісти звинуватили Міндовкілля у видачі ліцензії компанії з порушеннями процедури ОВД.

Читайте також
Джипінг на заповідних територіях хочуть заборонити: екокомітет підтримав законопроєкт
Джипінг на заповідних територіях хочуть заборонити: екокомітет підтримав законопроєкт

Тепер за запропоновані зміни мають проголосувати народні обранці у другому читанні

Екокомітет проведе засідання 26 грудня: що на порядку денному
Екокомітет проведе засідання 26 грудня: що на порядку денному

Серед іншого депутати готуватимуть до другого читання законопроєкт щодо відновлення обов’язкового моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів

Екокомітет підтримав оновлення Програми розвитку мінерально-сировинної бази України
Екокомітет підтримав оновлення Програми розвитку мінерально-сировинної бази України

Однією з її цілей є зменшення залежності України від імпорту мінеральних ресурсів та збільшення експортного потенціалу країни