Львівське підприємство утилізує COVID-відходи просто неба попри анульовану ліцензію Shutterstock

Львівське підприємство утилізує COVID-відходи просто неба попри анульовану ліцензію

Зоряна Бердник

Компанія втратила ліцензію 1 квітня

У Львові товариство з обмеженою відповідальністю "Екологічні переробні технології", незважаючи на позбавлення його ліцензії Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, і далі займається незаконною утилізацією медичних відходів.

Так, підприємство продовжило укладати угоди на утилізацію медвідходів з українськими лікарнями, повідомляють на сторінці організації DOZORRO у Facebook.

Зазначається, що 1 квітня Міндовкілля анулювало ліцензію ТОВ "Екологічні переробні технології" після проведеної позапланової перевірки. Виявилося, що компанія, яка орендує виробничі території у Львові за адресою вул. Збиральна, 14, зберігала небезпечні відходи насипом у частково розірваній і негерметичній тарі просто неба поза межами своєї орендованої території.

"Ба більше, на ділянці перевіряльники виявили голки зі шприців, які просто собі валялися", — додають фахівці DOZORRO.

За інформацією організації, останній замовник послуг з утилізації медвідходів у телефонній розмові пояснив, що не знав про анулювання ліцензії, бо компанія надала всі дозвільні документи, та пообіцяв розірвати договір, якщо інформація про ануляцію ліцензії підтвердиться.

Також у DOZORRO зазначили, що готують листи іншим 12 замовникам, які підписали угоди з ТОВ "Екологічні переробні технології" після 1 квітня.

Нагадаємо, що в січні 2021 року підприємство належало до підрядників, що отримали найбільше контрактів на збирання, перевезення, оброблення і утилізацію медичних відходів за процедурою COVID-19.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що в Україні анулювали ліцензії п'ятьом підприємствам, які займаються медичними відходами.