Мешканці Львова за чотири роки роботи станції компостування здали на переробку 27 000 тонн органічних відходів.
З них виготовили та продати 2900 тонн органічної підживки, яку можна використовувати для садів та городів, повідомляє комунальне підприємство "Зелене місто" у Facebook.
“Міська станція компостування вже працює тривалий час та впевнено крокує у ногу зі світовими стандартами збереження природи. Важливою частиною нашої місії є обробка роздільно зібраних органічних відходів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що станція за рік може переробити 30 000 тонн органічних відходів. Це забезпечує їхню ефективну переробку та повторне використання. Окрім того, така переробка допомагає зменшити негативний вплив на довкілля.
“Вибирайте екологічно чисті рішення та приєднуйтесь до нашої ініціативи збереження навколишнього середовища разом з нами”, – закликали у “Зеленому місті”.
Нагадаємо, у Львові контейнери для роздільного збору органічних відходів встановлені на 99% усіх контейнерних майданчиків міста.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Харківщині у Люботині компостери об'ємом 16 м3 допомогли уникнути потрапляння в атмосферу 2644 тонн викидів СО2–еквіваленту, що утворилися б під час розкладання органічних відходів на сміттєвому полігоні.