Виробники сонячної електроенергії закликали українців якомога швидше встановлювати сонячні панелі, адже світові інвестиції в СЕС будуть тільки зростати.
Вони назвали 3 причини, чому варто долучитися до розвитку сонячної генерації, повідомляє Solar Energy Association of Ukraine у Facebook.
Всесвітня сонячна асоціація Global Solar Council запустила інформаційну кампанію, яка відповідає на найпопулярніші питання та розвіює міфи щодо сонячної енергетики.
Переваги власних СЕС:
- Сам собі постачальник енергії
Однією з ключових переваг розподіленої сонячної генерації є те, що вона може створювати власну чисту енергію та повністю живити будинки, особливо в поєднанні з системами зберігання енергії.
“Завдяки своїй надзвичайній гнучкості сонячні фотоелектричні пристрої можуть живити будь-які будівлі, від будинків до шкіл, комерційних будівель тощо”, – зазначили в матеріалі.
СЕС можуть зробити кожного незалежним від електромережі, самостійно виробляючи власну енергію, а також забезпечити більшу сталість під час екстремальних погодних явищ. Окрім того, власники сонячних панелей несуть меншу відповідальність за забруднення планети.
- Економія грошей і підвищення ефективності
Сонячні батареї можуть зменшити або навіть скасувати рахунки за електроенергію на роки. Оскільки сонячні панелі потребують мінімального обслуговування це також допоможе заощадити гроші.
Окрім того, сонячна фотоелектрична система відкриває шлях для інших рішень з енергоефективності в будівлях, таких як теплові насоси та гібридні котли, для ще більших заощаджень.
- Додатковий дохід
В деяких країнах строк окупності дахової сонячної фотоелектричної системи скоротився до 5-6 років.
“Після того, як інвестиції окупляться, рахунки за електроенергію не тільки можуть досягти нуля, але ви також можете отримати пасивний дохід, продаючи надлишкову вироблену енергію в мережу”, – зазначили в повідомленні.
Нагадаємо, родині жителя Київської області Олександра Ананьєва та його односельцям гібридна станція допомогла пережити російську окупацію. Його селище було в оточенні більш ніж місяць.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Рівенській області на "зелену енергетику" перейшли 998 домогосподарств, зокрема 32 за період повномасштабного вторгнення.