Екоінспектори Львівщини активно долучилися до допомоги українцям з інших областей

Екоінспектори Львівщини активно долучилися до допомоги українцям з інших областей

Олена Яценьо

Було організовано гуманітарні вантажі

З початку російського вторгнення в Україну співробітники Держекоінспекції у Львівській області активно розпочали співпрацю з волонтерами та різними організаціями, щоб об'єднати зусилля для допомоги українцям, яких позбавили мирного життя.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України (ДЕІ).

"Фахівці ДЕІ долучаються до організації логістики для формування допомоги колегам та їхнім сім'ям із тих областей України, які потерпають від військової агресії", — ідеться в повідомленні Держекоінспекції.

Зазначається, що львівська екоінспекція організувала отримання гуманітарних вантажів, що перетнули кордон, а також забезпечила їх перевантаження та доставлення в населені пункти Миколаївської, Київської та Донецької областей.

За словами інспекторів, найчастіше допомога надходить у вигляді харчових продуктів, засобів гігієни, побутової хімії, одягу. Саме ці товари найнеобхідніші в умовах воєнного стану.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що Яворівський національний природний парк отримав гуманітарну допомогу для біженців від Розточанського національного парку Польщі (Roztoczański Park Narodowy).

Читайте також
Держекоінспекція ігнорує порушення при будівництві ВЕС на полонині Руна, – УПГ
Держекоінспекція ігнорує порушення при будівництві ВЕС на полонині Руна, – УПГ

Але інша інспекція скаргу на проведення незаконних робіт розглянула

Держекоінспекція встигла отримати технічну допомогу від USAID до її призупинення Трампом
Держекоінспекція встигла отримати технічну допомогу від USAID до її призупинення Трампом

Рішення тимчасово заморозити фінансування проєктів Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) зачепило як громадські організації, так і державні установи в Україні