Екоактивісти забили на сполох через забудову Куяльницького лиману: всі деталі скандалу

Екоактивісти забили на сполох через забудову Куяльницького лиману: всі деталі скандалу veterdoit.com

Зоряна Бердник

Станом на сьогодні питання про забудову лиману знято

В Одеській області розглядали будівництво об'їзної траси з чотирма смугами вздовж Куяльницького лиману.

Питання щодо зміни генерального плану села Корсунці винесли на сесію Красносільської ОТГ у понеділок, 12 квітня, йдеться в сюжеті 7 каналу.

Утім, після того як місцеві екоактивісти продемонстрували свою позицію проти забудови, з порядку денного сесії зняли питання щодо внесення змін у генеральний план забудови села Корсунці.

Зокрема, 12 квітня під Красносільською сільською радою на протестну акцію зібралися місцеві жителі й екоактивісти громадської організації "Зелений лист". Усередину будівлі на сесію не пустили ні представників громади, ні журналістів. Мітингувальники кричали "Ганьба!".

За словами активіста Владислава Балінського, уже нібито відбулися громадські слухання з цього питання, однак це сталося лише формально, а не фактично.

Зазначається, що таке будівництво могло б призвести до знищення частини Куяльницького лиману. Крім того, такі заходи були б загрозою планам створення Національного парку на цій території.

Як повідомляла ЕкоПолітика, 17 березня Кабінет міністрів під час засідання погодив проєкт указу президента України про створення національного природного парку "Куяльницький" на території Одеського та Березівського районів.

Читайте також
Дайджест екозлочинів тижня: боротьба за заповідники, мільйони на надрах і забруднення
Дайджест екозлочинів тижня: боротьба за заповідники, мільйони на надрах і забруднення

За недбалість, через яку 226 га державного лісу стали "дачею Медведчука", підозру отримав ексдиректор однієї з філій "Лісів України"

Боротьба за Одеський зоопарк: поки тварини страждають, люди змагаються за вплив
Боротьба за Одеський зоопарк: поки тварини страждають, люди змагаються за вплив

Люди стурбовані станом тварин, а також корупційними історіями довкола установи

Вдруге за рік Держгеонадра хочуть продати на торгах одне з найбільших боліт України
Вдруге за рік Держгеонадра хочуть продати на торгах одне з найбільших боліт України

У квітні служба вже отримувала відмову, але знову подала той самий проєкт

Прорив у мисливстві чи легалізація вбивства: як українці реагують на законопроєкт № 15431
Прорив у мисливстві чи легалізація вбивства: як українці реагують на законопроєкт № 15431

Головний автор законопроєкту називає його кроком до "еталонної мисливської культури"