Екоактивісти розіграють набори для сортування відходів shutterstock.com

Екоактивісти розіграють набори для сортування відходів

Романа Слісар

В розіграші можуть брати участь неприбуткові організації громадського сектору, переможців визначать 16 червня

Соціальне підприємство Зелена Коробка спільно з ініціативою Ліга Доброго Бігу розіграють 35 наборів для сортування сміття.

Про це повідомила прес-служба організації.

"Ми хочемо, аби якомога більше людей приєдналося до культури сортування відходів. Однієї лише сортувальні у місті недостатньо. Потрібно щоб люди бачили, що у місцевих школах, бібліотеках, поліклініках чи інших закладах є спеціальні контейнери для роздільного сортування, що це доступно кожному і не потребує багато часу. Однак ми також розуміємо, що не кожен державний заклад має достатньо ресурсів, аби закупити усе необхідне", – йдеться в повідомленні.

Організація закликає громади до участі в розіграші, адже це нагода почати сортувати сміття без додаткових витрат.

В розіграші можуть брати участь неприбуткові організації громадського сектору – школи, дитсадки, університети, публічні бібліотеки, лікарні тощо.

"До участі запрошуємо також храми, громадські організації, соціальні центри, музеї чи будь-які інші муніципальні платформи", – додають у повідомленні.

Детальну інформацію про розіграш та те, як до нього долучитись, можна знайти на сторінках Зеленої Коробки та Ліги Доброго Бігу у Facebook та Instagram. Переможців оберуть 16 червня з допомогою рандомайзера.

Довідка:

Зелена Коробка – громадська екологічна ініціатива, яка діє як громадська організація та соціальне підприємство. Розпочала роботу у 2016 році після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львові. Організація проводить публічні заходи та лекції, надає консультації, допомагає сортувати сміття школам та організаціям, підтримує запуск процесів роздільного збору відходів у містах та селах України.

Ліга Доброго Бігу – це благодійна спільнота, що об’єднує бігунів з усієї України і навіть Світу. Спілкування відбувається онлайн, тому немає прив’язки до географічного розташування. Зареєструватися можна в будь-який час сезону. Кожен учасник бігає коли йому зручно і де йому зручно. У Лізі діє власна система грошових внесків, кожен учасник Ліги є волонтером і може вносити власні ідеї та долучатись до організаційних процесів. Станом на 1 січня 2020 року Ліга Доброго Бігу зібрала і передала на Благодійність 67525грн.

Раніше ЕкоПолітика писала про конкурс від Міндовкілля, який передбачає збирання пластику для його утилізації.

Похожие материалы
Куди у Хмельницькому здати лампи, батарейки та ліки: адреси та графік
Куди у Хмельницькому здати лампи, батарейки та ліки: адреси та графік

Це сміття не можна викидати в загальний контейнер, адже воно вкрай негативно впливає на довкілля

У селі на Сумщині відкрили благодійну станцію сортування сміття
У селі на Сумщині відкрили благодійну станцію сортування сміття

Станція знаходиться на вул. Довженка, 1 біля магазину "Берізка"

У Бучі відкрили перший в районі благодійний екохаб
У Бучі відкрили перший в районі благодійний екохаб

Хаб працює вівторок-середа, п'ятниця-неділя, з 9:00 до 15:00 за адресою вул. Вишневецького, 69