Більше ніякої іржі: у Києві відремонтували бювет зі забрудненою водою

Більше ніякої іржі: у Києві відремонтували бювет зі забрудненою водою
Катерина Бєлоусова

У грудні вміст заліза загального в воді перевищував норму у понад дев'ять разів

У Києві відремонтували бювет за адресою: вул. Євгена Харченка, 29 у мікрорайоні "Бортничі" Дарницького району, де команда ЕкоПолітики у грудні виявила багатократні перевищення показників заліза загального та каламутності. 

Відтепер показники якості питної води відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил, йдеться у листі СВКП “Київводофонд” для ЕкоПолітики.

Перевищення виявили під час дослідження якості питної води в бюветах, річках та озерах Києва та області. Про перевищення редакція ЕкоПолітики повідомила КП "Київводфонд", щоб спеціалісти усунули причини потрапляння іржі в питну воду.

Працівники “Київводофонду” провели санітарно-профілактичні роботи, промивку артезіанської свердловини та налагодили систему доочистки води.

Окрім того, був проведений мікробіологічний контроль питної води 2 лютого 2023 року. Лабораторні дослідження виявили, що вода безпечна для вживання та не заражена бактеріями. Також хімічний аналіз якості води з бювету показав, що:

  • вміст заліза загального сягає 0,2 мг/дм3, у грудні показник був завищений у понад дев'ять разів — 1,9 (при нормі у ≤ 0,2);
  • показник каламутності дорівнює 0, а у грудні він був перевищений у понад 5 разів — 5,3 (при нормі у ≤ 1,0).

Нагадаємо, ЕкоПолітика провела дослідження щодо якості питної води в бюветах, річках та озерах Києва та області.

Теги: ,
Читайте також
У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів
У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів

Це помітили під час очищення берегової лінії та рослинності

Верховний Суд залишив статус заказника за Протасовим Яром
Верховний Суд залишив статус заказника за Протасовим Яром

Справу за позовом девелопера було закрито

Захист коси на Дніпрі завис: КМДА майже рік відкладає рішення
Захист коси на Дніпрі завис: КМДА майже рік відкладає рішення

Активістів, яких раніше поставили "перед фактом", влада звинуватила у непроведенні опитування серед містян