Apple планує стати вуглецево-нейтральною компанією до 2030 року

Apple планує стати вуглецево-нейтральною компанією до 2030 року

Єлизавета Волкотруб

Apple планує працювати з чистою енергією та використовувати перероблені матеріали для виробництва

Компанія Apple заявила про намір досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року. На даний момент більше 320 постачальників, що складає 95% прямих витрат компанії на виробництво, перейшли на використання чистої енергії.

Про це повідомляє TechTimes.

Зазначається, що з початку 2018 року всі внутрішні операції Apple стали повністю вуглецево нейтральними. Зараз компанія розпочинає співпрацю з постачальниками. Оскільки основний виробничий центр знаходиться в Китаї, де переважають вугільні електростанції, перехід до чистої енергії стає проблемою.

Крім того, компанія гарантує, що загальний обсяг електроенергії, який використовують клієнти для заряджання пристроїв Apple, буде відповідати чистим енергетичним стандартам.

Розуміючи, що споживання електроенергії внесе значний внесок у вуглецевий слід, Apple закликає глобальні постачальників прийняти практику використання відновлювальної енергії та досягти вуглецевої нейтральності у всіх операціях, які пов'язаних з Apple.

"Понад 320 постачальників, що становить 95% прямих виробничих витрат Apple, на сьогоднішній день очолили перехід на відновлювані джерела енергії, завдяки чому в ланцюжку поставок Apple було введено в експлуатацію 16,5 гГВт відновлюваної енергії. Це дозволило минулого року виробляти понад 25,5 млн мегават-годин чистої енергії в ланцюжку поставок і уникнути викидів понад 18,5 млн тонн вуглекислого газу", – повідомляють у компанії.

Як повідомляється, компанія активно інвестує різноманітні проєкти у сфері чистої енергії по всьому світу. У США, зокрема, Apple веде розробку сонячних проєктів у штаті Мічиган, з метою створення 132 МВт чистої енергії для подальшого використання у мережі. У Іспанії Apple співпрацює з компанією ib vogt та розробляє проєкт сонячної енергії, який генеруватиме 105 МВт енергії до кінця 2024 року.

Повідомляється, що у Apple також планують зменшити використання води у виробничих процесах та збільшити частку очищеної води. Компанія вже досягла значних успіхів у цій сфері, проте до 2030 року покладено ціль відновити 100% прісної води, яка використовується у виробництві.

Щоб досягти своїх цілей та стати вуглецево-нейтральною компанією, Apple планує працювати з чистою енергією та використовувати перероблені матеріали для виробництва акумуляторів та інших процесів.

Крім того, у компанії наголосили, що будуть використовувати на 100% перероблений кобальт для виробництва нових батарей.

Як повідомляла Екополітика раніше, компанія Ferrexpo має намір побудувати нову сонячну електростанцію з потужністю 10,8 МВт для забезпечення потреб свого виробництва.

Читайте також
Країни ЄС стають на бік нафтового лобі та США, щоб відкласти нові правила щодо викидів метану
Країни ЄС стають на бік нафтового лобі та США, щоб відкласти нові правила щодо викидів метану

Критики говорять про неготовність інфраструктури та загрозу для енергетичного імпорту

Перехід на чисту енергію є основою енергетичної стійкості світу — BloombergNEF
Перехід на чисту енергію є основою енергетичної стійкості світу — BloombergNEF

Важливим чинником є електрифікація виробничих процесів та транспорту

Бідніші країни ЄС вимагають збільшити фінансування вуглецевого Фонду модернізації
Бідніші країни ЄС вимагають збільшити фінансування вуглецевого Фонду модернізації

Коштом фонду підтримують проєкти, які сприяють відмові від викопного палива

Стали відомі технічні нюанси акредитації верифікаторів щодо CBAM від SWEDAC
Стали відомі технічні нюанси акредитації верифікаторів щодо CBAM від SWEDAC

НААУ по суті є субпідрядником і не має жодного впливу на ухвалення рішень щодо акредитації