Цей тиждень — не виняток. Ми розпочали внутрішнє тестування (альфа-тест) нової онлайн-послуги — отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Це перша послуга блоку е-Повітря, і вже восьма адміністративна послуга Міністерства.

Це гарна новина і для бізнесу, і для небайдужих громадян.

  • Для того, щоб отримати дозвіл, необхідно буде лише зареєструватись у системі та чітко дотримуватись вказівок. Всі форми, документи та проекти оголошень будуть генеруватись системою автоматично. Усі погодження інших держорганів отримуються безпосередньо в системі, тому вже немає необхідності ходити по інстанціям, що дуже часто зараз призводить до “бігу по колу”.
  • Громадськості, у свою чергу, стане набагато легше контролювати процес надання адмінпослуги, а також брати участь у прийнятті Міністерством рішень щодо видачі дозволів на викиди.

Тут на допомогу громадянам прийде Оксана від наших партнерів та друзів із SaveDnipro.

На базі ЕкоСистеми, одночасно з можливістю подати заяву на отримання дозволу, підприємці зможуть розміщувати інформацію про намір щодо отримання даного дозволу. Раніше таке повідомлення необхідно було публікувати в регіональному ЗМІ — а отже, слідкувати за діяльністю підприємства та реагувати на подібні наміри активістам було непросто. Дуже скоро інформація про намір підприємства отримати дозвільний документ почне оприлюднюватись на нашому вебпорталі. Надіслати держоргану свої зауваження щодо цього у 30-денний строк також стане можливо онлайн.

Хочу подякувати партнерам, спільно з якими ми розробили та незабаром презентуємо вам цей сервіс. Працюємо далі, не збавляємо швидкості.