У законопроєкті чорним по білому написано, що "…поводження з сільськогосподарськими тваринами (у тому числі утримання, транспортування та УМЕРТВІННЯ (забій) сільськогосподарських тварин) здійснюються відповідно до законодавства про ветеринарну медицину та благополуччя тварин".

"..а також умертвіння тварин з метою депопуляції здійснюють відповідно до законодавства про ветеринарну медицину та благополуччя тварин".

Що це за законодавство таке?

Наприклад, Закони "Про тваринний світ", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про ветеринарну медицину" тощо. Їх також можна почитати і зрозуміти, що в Україні на законодавчому рівні тварини у сенсі жорсткого поводження захищені достатньо.

У цьому ж проєкті №8150 (якщо прочитати трішки більше першої сторінки) пропонується доповнити Закон України "Про ветеринарну медицину" новим пунктом статті 1 про благополуччя тварин).

Узагальнюючи, хочу сказати, щоб ви НЕ вірили на слово ні блогерам мільйонникам, ні активістам, якщо вони не аргументують свої вислови доказами з ОФІЦІЙНИХ джерел.

Це чергова маніпуляція.

Я не знаю причин для розповсюдження такого фейку.

Можливо це бажання отримати на хайпі активність у блозі, а можливо через цей фейк намагаються не допустити прийняття законопроєкту, який наблизить нас до міжнародних стандартів ЄС.

Ви ж пам’ятаєте, що для вступу у Євросоюз потрібно підлаштувати наше законодавство до міжнародних стандартів.

Чи варто говорити про те, що не всі можновладці зацікавлені у цьому?

У ЄС буде значно важте "розпилювати" бюджет та відпочивати у Куршевелі на державні кошти.