Це призвело до того, що авторам довелося ще раз переписувати статті, робити нововведення, які будуть терпіти жорстку критику. Але попри всі ці зусилля, в цілому він так і залишився "непрохідним" проєктом закону, який, на мою думку навіть не зможе потрапити на розгляд в еко комітет, оскільки протиріччя закладені в даному проєкті настільки великі, що навряд чи їх уже можливо виправити.

Не можу не відзначити, що є й позитивні зміни в деяких статтях в порівнянні зі старим варіантом 2207-1Д, але вони не змінюють саму суть нового проєкту.

Також необхідно розуміти, що проєкт закону 2207-1Д до другого читання, це практично новий варіант проєкту закону, який демонструє абсолютно новий підхід у сфері управління відходами в Україні.

Що робить враження, так це те, що даний проєкт писався, скажімо так в стилі фентезі жанру, явно молодим автором з глибоким використанням юридичних термінів. Напевно підкреслити серйозність документа і запитати експертів.

Не знаю, коли його офіційно опублікують, але те, що сьогодні вже листопад, а варіант проєкту блукає тільки між "зацікавленими" сторонами, викликає тільки печаль, і те, що нічого в нашій країні не змінюється з часів Тараса Бульби...