У своєму інтерв'ю жовтої інформагенції "Гордон" вона заявила, що "Перетворення величезних територій в межах столиці на заповідники завдає більше шкоди, ніж приносить користі "

Лимар не навела жодних доказів такого свого одіозного висновку. Більше того, вона ніколи у своєму житті не займалася заповідною справою, не має професійної освіти, та й як депутат Екологічної комісії блокує створення багатьох заповідних зон. Взагалі, вона надзвичайно неосвічена у питаннях екології, навіть елементарний термін "заповідник" постійно плутає із "заказником". Так плутати може тільки неосвічена в екології людина.

Що стосується користі від заповідних об'єктів у Києві, то тут можна надати масу доказів.

По-перше, завдяки заповіданню зелені зони та водойми набагато легше захистити від забудовників у суді. Приклад тому – як ми нещодавно врятували від забудови заказник "Троєщинські луки" завдяки тому, що виграли Касаційний суд України. Якби ця територія не була заказником, ми б не змогли її врятувати від забудовників.

По-друге, створення заповідних об'єктів відразу сприятиме збільшенню біорізноманіття. Так, завдяки створенню заказника "Межигірсько-Пуща-Водицький" і забороні там рубок за 5 років утричі зросла кількість рідкісних, занесених у Червону книгу України рослин сон-трави та лілії лісової. У заказнику "Жуків острів" у кілька разів збільшилася чисельність водоплавних птахів, бобрів та кажанів.

По-третє, великі заповідні природні об'єкти допомагають влітку в Києві пом'якшувати літню спеку. Так, за нашими дослідженнями, у Голосіївському національному парку, заказниках "Жуків острів", "Межигірсько-Пуща-Водицький" та інших температура майже вдвічі нижча, ніж у забудованій бетоном Троєщині чи Харківському масиві Києва.

По-четверте, заповідні природні об'єкти цінні з погляду відпочинку населення.

Що ж до шкоди від заповідних обʼєктів – то ії немає. У цьому Лимар нахабно бреше. Якщо і є від них шкода, то тільки для забудовників. Через охоронний режим вони вже не можуть засунути туди свої жадібні лапи та знищити всю природу під забудову.

З антиекологічних заяв Лимар ми можемо зробити висновок, що вона відверто працює на забудовників, які нищать стародавній та зелений Київ.