На Рівненщині 10 громад приєдналися до програми "Енергодім"

На Рівненщині 10 громад приєдналися до програми "Енергодім" shutterstock

Маргарита Толстих

Тепер люди отримають компенсацію за впровадження в своїх домівках енергозберігаючих технологій

Десять міських рад та територіальних громад Рівненської області підписали меморандуми про співпрацю з Фондом Енергоефективності у межах програми “Енергодім”.

Про це йдеться на офіційному сайті Фонду.

Меморандум підписали 12 травня. Таким чином до програми приєдналися:

  • Березне,
  • Володимирець,
  • Гоща,
  • Дубно,
  • Дубровиця,
  • Здолбунів,
  • Острог,
  • Клевань,
  • Корець,
  • Радивилів

Ми знаємо Рівненську область як одну із лідерів у сфері енергоефективності, тому ми дуже розраховуємо, що під час співпраці з Фондом на шляху енергомодернізації будинків ця область також вирветься в лідери”, - сказала директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну.

За умовами комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 рр. влада компенсовуватиме 10% відсотків коштів за кредитами. Йдеться про позики, які залучили ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів у житловому секторі.

В обласному бюджеті для відшкодування  учасникам програми “Енергодім” на 2021 рік вже виділили 2,5 млн грн.

Раніше ЕкоПолітика інформувала своїх читачів про те, як утеплити житло за державні кошти.

Читайте також
Для прогресу в ШІ Європі доведеться поступитися екологічними цінностями — експерти
Для прогресу в ШІ Європі доведеться поступитися екологічними цінностями — експерти

Інфраструктура потребує стільки енергії, скільки поки не спроможні дати ВДЕ

Мінус 60% споживання енергії та скорочення викидів CO₂: у Коломиї модернізували ОСББ
Мінус 60% споживання енергії та скорочення викидів CO₂: у Коломиї модернізували ОСББ

Щороку будинок економитиме на опаленні близько 1,6 млн грн

Фонд декарбонізації в травні виділив понад 200 млн грн на енергопроєкти
Фонд декарбонізації в травні виділив понад 200 млн грн на енергопроєкти

Їх реалізація зменшить викиди СО2 на 8 тис. тонн щороку

Уряд України ухвалив 11 екологічних документів: огляд ключових
Уряд України ухвалив 11 екологічних документів: огляд ключових

Йдеться про оновлення НПЕК, стратегію зі збереження біорізноманіття та євростандарти у моніторингу нових забруднювачів