Парламентський екокомітет проведе засідання 7 листопада: порядок денний

Парламентський екокомітет проведе засідання 7 листопада: порядок денний shutterstock
Ганна Велика

Нардепи розглянуть один профільний законопроєкт за наявності висновку науково-експертного управління

У четвер, 7 листопада, відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування в режимі відеоконференції об 11:00.

ЕкоПолітика підготувала для своїх читачів порядок денний комітету.

Його члени розглянуть профільний документ, щодо якого екокомітет визначено головним, а саме законопроєкт №12131 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів”.

Цей документ внесли народні депутати України Бондаренко О.В., Мандзій С.В., Василенко Л.В.,  Чорний В.І., Прощук Е.П. та Магера С.В. Обов’язковою умовою для його розгляду є наявність висновку Головного науково-експертного управління.

Екокомітет має подати свої пропозиції до:

  • законопроєкту №12026 “Про внесення зміни до статті 263-1 Кримінального кодексу України щодо декриміналізації виготовлення в умовах воєнного стану з метою виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом національного суверенітету та територіальної цілісності України, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв”;
  • законопроєкту №12089  “Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо посилення захисту прав добросовісного набувача”;
  • законопроєкту №12142  “Про систему та особливості функціонування ринку залізничного транспорту України”.

Нардепи також розглянуть стан виконання Закону України "Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів".

Нагадаємо, уряд схвалив три важливі євроінтеграційні документи у довкіллєвій сфері: затвердив Плани управління для 8 основних річкових басейнів України, схвалив євроінтеграційний законопроєкт "Про управління відходами видобувної промисловості", а також продовжив термін поданих декларацій щодо здійснення операцій з оброблення відходів до 9 квітня 2025 року.

Читайте також
Криза у водній галузі України: експерти наголошують на необхідності реформ
Криза у водній галузі України: експерти наголошують на необхідності реформ

Екологи закликають до створення єдиного органу, який виконував би водогосподарську функцію

В Україні діють нові правила регулювання ринку "зеленої" енергетики
В Україні діють нові правила регулювання ринку "зеленої" енергетики

Закон регламентує квоти для СЕС з установками зберігання енергії, а також норми для частки біопалива в бензинах

Топ-5 стратегічних документів, над якими зараз працює Мінекономіки
Топ-5 стратегічних документів, над якими зараз працює Мінекономіки

Головне, щоб вони не залишилися тільки амбітними намірами на папері, як це у нас часто буває

Дефіцит води через новий закон: активісти закликають президента накласти вето
Дефіцит води через новий закон: активісти закликають президента накласти вето

Меліорація стає важливішою за потреби населення та підтримку балансу водних об’єктів