Українська компанія отримала грант на екомодернізацію спиртзаводу

Українська компанія отримала грант на екомодернізацію спиртзаводу shutterstock
Катерина Бєлоусова

Компанія прагне зменшити залежність від викопних джерел енергії у виробництві алкогольних напоїв

ТОВ "ЛВН Лімітед" отримало грант на €1,3 мільйона від уряду Німеччини на екологічну модернізацію Немирівського спиртового заводу на Вінниччині.

На заводі побудують біогазовий комплекс з переробки барди, тобто відходів спиртового виробництва, повідомляє координатор проєкту GIZ "Найкращі технології та методи управління (НДТМ) в Україні" Андрій Гунько у Facebook.

Він розповів, що частка донорського фінансування від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH складає 20%. "ЛВН Лімітед" вже оголосила тендер на розробку проєктної документації.

У компанії зазначили, що вони прагнуть зменшити залежність від викопних джерел енергії у виробництві алкогольних напоїв.

“Ми є першопрохідцями в інноваційних підходах до використання відновлюваної енергії, отриманої з відходів виробництва, таких як шлам спиртових заводів”, – розповіли у "ЛВН Лімітед".

У повідомленні підкреслили, що компанія прагне досягти нульових викидів вуглецю за допомогою новітніх технологій та виробництва органічних добрив з відходів виробництва.

Додається, що проєкт GIZ "НДТМ в України" покликаний підтримати впровадження:

  • реформи промислового забруднення;
  • екологічно чистих технологій;
  • скорочення промислових викидів, що є вирішальним кроком на шляху до сталого розвитку.

Нагадаємо, на Житомирщині на перепелиній фермі замкнутого циклу "Миколай" пташиний послід щодня переробляють на  200 м3 газу та органічні добрива.

Раніше ЕкоПолітика підготувала для своїх читачів ТОП-10 українських компаній, які впроваджують зелені проєкти.

Читайте також
В Україні на "зелену" енергію припало 11% загальної генерації у 2025 році – НКРЕКП
В Україні на "зелену" енергію припало 11% загальної генерації у 2025 році – НКРЕКП

Беззаперечним лідером чистої генерації залишається сонячна енергетика

Економіку майбутнього визначатимуть ВДЕ, як раніше вугілля – директорка SteelWatch
Економіку майбутнього визначатимуть ВДЕ, як раніше вугілля – директорка SteelWatch

Бізнесам варто інвестувати у відмову від викопного палива для збереження конкурентоспроможності

Посортували сміття – облаштували двір: ОСББ у Вінниці заробляє на відходах
Посортували сміття – облаштували двір: ОСББ у Вінниці заробляє на відходах

Жителі настільки звикли збирати сміття, що здають його вже не щомісяця, а кожних десять днів

Сибірка та зсуви ґрунту: у Вінницькій області протестують проти розробки кар’єра
Сибірка та зсуви ґрунту: у Вінницькій області протестують проти розробки кар’єра

Компанія спростовує всі закиди, посилаючись на відповіді від державних органів